sabah.com.tr

AK Partili Sarı'ya "Yıldırım" destek

04 Şubat 2014, Salı
  • Giriş Saati : 4.2.2014 16:19:19
    Güncelleme : 17.2.2014 11:20:17
    1. + -
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı ile ilçenin yeniden doğacağını söyledi.
Yeni Bayraklı Pazarcılar Derneği'nin hazırladığı tanıtım programına Binali Yıldırım'ın yanı sıra AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, AK Parti Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Yakup Gülcan, AK Parti Bayraklı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Çağlar Haspolat katıldı. Tanıtım programında ayrıca Mardinliler Derneği, Osmangazi İlim Kültürler Derneği ve Dernek Başkanı Çetin Özkaya da hazır bulundu.

Programda konuşma yapan AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Bayraklı'nın İsmail Sarı yönetimiyle yeniden doğacağını ifade etti. Yıldırım konuşmasında şu ifadelerde bulundu;

'Bayraklı'nın en genç ve en yoğun nüfusa sahip ilçelerimizden biri. Sorunlarını saymaya kalksak vaktimiz yetmez. Kentsel dönüşüm sorunları mı dersin, trafik sorunu mu dersin, alt yapı mı dersin. Ne ararsan var. Oysa Bayraklı İzmir'in kuruldu yer. İzmir'in tarihi burada yazılmaya başlandı. Bunları hak etmiyor. Başkanım, Sayın İsmail Sarı…Geçmişi geri getiremeyiz ancak bugün ve gelecek avucumuzun içindedir. Bayraklı'yı dünden daha hazır olarak görüyorum. Önümüzdeki süreç içerisinde çok çalışacağız. Hemşerilerimize ulaşıp projelerimizi anlatacağız. 30 Mart'ı iple çekeceğiz. 30 Mart sabahı İzmir'de ve Bayraklı'da efsane şehrin yeniden efsane olarak anılacağı gün olacak. O günün ertesinde güneş İzmir'de bir başka doğacak. İsmail Sarı ile de Bayraklı yeniden doğacak.'

İSMAİL SARI: 'HİZMET BİZİM İŞİMİZ'

Tanıtım toplantısında Yıldırım'ın ardından konuşan AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Bayraklı'da 30 Mart'a kadar durmadan çalışacağını söyledi. Sarı, 'Bayraklı yıllarca ihmal edildi, ötelendi. Şimdi Bayraklı için AK Belediyecilik zamanı. Bayraklı'da uzun soluklu bir yolculuğa çıkmak istiyoruz. İlçemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. 30 Mart'a kadar durmadan çalışıp hemşerilerime Bayraklı'yı nasıl markalaştıracağımızı anlatacağız. Söz veriyorum, Bayraklı artık kabuğunu kıracak, hak ettiği hizmeti alacak. Evrensel bir anlayışla Bayraklı' ya yeni projeler getireceğiz. Sosyal içerikli çalışmalarımızı düzenleyip genç neslin yolunu aydınlatacağız. Bayraklı esnaflarından özellikle pazarcı arkadaşlarımızın sorunlarını biliyorum. 5 yıldır Bayraklı Pazar esnafının neler çektiğini tek tek biliyorum. Artık bunlara dur diyeceğiz. Biz Bayraklı'nın sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini biliyoruz. Hizmet bizim işimiz' diye konuştu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Seçim Haberleri