sabah.com.tr

Başkan adayından karikatürlü kampanya

04 Şubat 2014, Salı
  • Giriş Saati : 4.2.2014 15:56:45
    1. + -
MHP Kepez Belediye Başkan adayı Murat Dinç, projelerini çizdirdiği karikatürlerle anlatıyor.
Dinç, seçim kampanyasında Kepez'de yaşanan sıkıntıları sert eleştirilerden ve kavgalardan uzak bir ifade ile anlatmak istediğini dile getiren Dinç, bu nedenle gençlerden engellilere, tapudan imar sorununa kadar birçok konuyu karikatürlerle çizdirerek anlatmaya çalıştığını bildirdi.

Seçim döneminde eleştiri yapmanın kolay olduğunu ancak halkın beklentilerine cevap veren projeleri de ortaya koymak gerektiğini vurgulayan Dinç, şunları söyledi:

"Biz de ekip olarak projelerimizi hazırladık. Bunları gerek yazılı, gerek görsel basında, gerekse mahalle toplantılarımızda anlatmaya devam ediyoruz. Şimdi de daha da akılda kalıcı olması nedeniyle karikatürlere çizdirerek billboardlara yansıttık. Kepez'in geleceğini kurtaracağına inandığımız bu projelerimizin vatandaşlardan büyük teveccüh görüyor. Bunun da sandıklara yansıyacağına ve seçimleri kazanacağımıza inanıyoruz. İnşallah 30 Mart'tan itibaren Kepez'de yeni bir anlayışla hizmet etmeye başlayacağız."kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Seçim Haberleri