sabah.com.tr

BTP teşkilatı MHP'ye katıldı

05 Şubat 2014, Çarşamba
  • Giriş Saati : 5.2.2014 10:20:33
    1. + -
Gölbaşı Belediye Başkanı ve MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı'na destek için partilerinden istifa eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Gölbaşı İlçe Teşkilatı mensupları, yapılan törenle MHP'ye katıldı.
BTP İlçe Başkanlığı'ndan istifa eden Mustafa Canalp ve arkadaşlarına MHP Gölbaşı Seçim Bürosu'nda düzenlenen törenle MHP rozeti takıldı. Canalp'e rozetini MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya ile Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı birlikte taktı. MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Karakaya, katılım töreninde yaptığı konuşmada, BTP'den istifa edip MHP'ye katılan Gölbaşı İlçe Teşkilatı'na, 'Yeni siyasi alanınıza, yuvanıza hoş geldiniz. Hayırlı bir iş ve hayırlı bir katılım için biraraya gelmiş bulunuyoruz. Mustafa Canalp kardeşimiz ve arkadaşlarının partimize katılımı bize güç ve destek verdi. Vatan, millet, hak, hukuk ve doğruluk diyen herkesi yaşadığımız bu kritik günlerde Milliyetçi Hareket Partisi'ne katılmaya çağırıyoruz. Gelin bu yanlış gidişe birlikte duruş gösterelim. Değerli Mustafa kardeşimizi tebrik ediyorum. Allahım hayırlı ve uğurlu etsin' dedi.

'GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTILAR'
Katılımların MHP'ye ve kendisine güç verdiğini belirten Gölbaşı Belediye Başkanı ve MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı da konuşmasında şunları söyledi:

'Bu hayırlı günü sizlerle beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 'Konu vatansa gerisi teferruattır' diyerek Milliyetçi Hareket Partisi'ni seçen bu değerli kardeşimi kutluyorum. İnşallah pek çok vatansever arkadaşımız, bu saflarda bizimle olacak. Gelişleri var olan güzümüze güç katacaktır. Mustafa kardeşimi kutluyorum. Gölbaşı'mızda dimdik duran bayrağımızı, Ankara ve diğer ilçelerimize de dikip hayırlı hizmetler yapmak istiyoruz. Bu işlerin yapılmasında da birçok kardeşim gibi Mustafa Kardeşimiz de Gölbaşı'nda bize yardımcı olacak. Onun için kol kola girdik; inşallah birlikte başarılı olacağız.'

MHP'ye katılan Mustafa Canalp da, teşkilatı ve kendisi adına MHP'ye katılmaktan duyduğu mutluluğu belirterek, törene katılan herkese teşekkür etti.

Törene MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Karakaya, Gölbaşı Belediye Başkanı ve MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Odabaşı, MYK üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, belediye meclis üyeleri, MHP ilçe yöneticileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Gölbaşılı vatandaş katıldı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.