Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Enerji Bir Sen Heyeti Seminere Katıldı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:33
Enerji Bir Sen Heyeti Seminere Katıldı
Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Enerji Bir-Sen teşkilatından bir grup, 81 il temsilcilerinin katılımıyla Antalya’da gerekleştirilen seminere katıldı.
Enerji Bir-Sen Siirt İl Başkanı Beşir Özyeşil, seminerin çok verimli geçtiğini belirterek, "Bildiğiniz gibi, 2015 Ağustos’unda 3. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri başlayacak. Yapılacak çok iş, elde edilecek çok kazanım, dile getirilecek taleplerimiz var. Kamu görevlilerinin genelini ilgilendirenler boyutuyla Memur-Sen öncülüğünde, 4/C’li sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesini, 2005 yılından sonra göreve başlayanların bir derece verilmesini, Disiplin cezalarının affı konusunu, Başta KİT personeli olmak üzere vergi dilimi ve oranları konusunu, Ek göstergelerin yeniden düzenlenmesini, Ek ödemelerin emekli maaşına ve ikramiyesine yansıtılmasını, Üniversiteli işçilerin memur kadrolarına atanması konusunu, Sözleşmeli personelinin yıllık izinlerinin bir sonraki yıla devredilmesini, KİT’lerde ücret gruplarının 5’ten 3’e indirilmesini ve unvan standardizasyonunun sağlanması konularını güçlü ve kararlılıkla istemeye devam edeceğiz" dedi.
Sendika başkanı Özyeşil tarafından, Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul’a Siirt battaniyesi de hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enerji Bir Sen Heyeti Seminere Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN