Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kutlu Doğum Haftası İçin Toplantı Yapıldı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
14-20 Nisan 2015 tarihleri arasında icra edilecek Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri için , “Kutlu Doğum Platformu” ilk toplantısını yaptı.
İl Müftülüğü Toplantı Salonu’nda İl Müftüsü Mustafa Erkan başkanlığında yapılan toplantıya Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü adına Bülent Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü adına Seyit Bulat, Belediyesi adına Evren Bektaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına Cengiz Keskin, AGD adına Kayıhan Özkaptan, Din Görevlileri Derneği adına İsmail Aksoy, Diyanet-Sen adına İbrahim Karakurt, Diyanet Vakıf-Sen adına Ramazan Demirsöz, ENSAR Vakfı Sinop Başkanı Muhammet Başoğlu, İlim Yayma Cemiyeti adına Emin Şimşek, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Özşahin, SİMDER Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Sandalcı, Türkiye Diyanet Vakfı adına Fatih Gürkan ve Sinop İl Müftülüğü Din Hiz. ve Eğt. Şube Müdürü Hüseyin Konukçu katıldı.
Hüseyin Konukçu yaptığı açıklamada, “Toplantıda, 2015 Yılı Kutlu Doğum Haftası’nın teması olan ‘Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Hukuku’nun Sinop İl Müftülüğü’nce gerçekleştirilecek etkinliklerde, toplumun tüm kesimine Peygamberimizi daha iyi tanımak/tanıtmak, anlamak/anlatmak, onun sevgisini canlı tutmak, kardeşlik hukukunu anlatmak ve bu çerçevede yapılabileceklere zemin hazırlanmasını sağlamak amacıyla yapılması gereken konular konuşuldu” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kutlu Doğum Haftası İçin Toplantı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN