Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüm Öğrencilere Ücretsiz LYS Kursu

Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 15:11
LYS’ye hazırlanan öğrencilere sınav yolunda büyük kolaylık geliyor. İnternetten canlı ders uygulaması ile eğitimde ve sınavlara hazırlıkta çığır açan eğitdonat.com kazandırmaya devam ediyor. Artık herkes LYS hazırlığı için büyük paralar ödemeden, okuldan ve sosyal hayatında vazgeçmek zorunda kalmadan sınavlara hazırlanabilecek.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan FX Medya Grup Başkanı Cengiz Yardımcı, tüm öğrencilere eşit şans tanımak, en ücra yerlerde bile fırsat eşitliğini oluşturmak, eğitim kalitesini daha da önemlisi seviyesini yükseltmek için öğrencilere her zaman destek olan ve sınavlar konusunda katkı veren egitdonat.com’un, YGS’de yakaladığı başarıdan güç aldığını belirtti. Yetkin ve deneyimli öğretici kadrosu ile uzaktan eğitimle öğrencilerin her zaman yanında olan ve öğrenmeyi herkes için kolay hale getiren egitdonat.com sitesine girip ücretsiz kayıt olmanın öğrenciler için başarının ilk anahtarı olacağını ifade eden Yardımcı, şunları kaydetti:
"Bu adımdan sonra telefonlara yollanan kullanıcı bilgilerini siteye giren öğrenciler, diledikleri saatte, diledikleri dersi, kendi seçtikleri konuyu, anlatımlarla, test çözümleri ve tekrarlarla kolaylıkla öğrenebilecekler. Siteye kayıt yaptıran herkese tamamen ücretsiz olan, www.egitdonat.com sitesinin uyguladığı ve tüm dünyada en başarılı sistemler arasında sayılan uzaktan eğitim tartışmasız olarak başarıyı kolaylaştırarak öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Hiçbir konuyu kaçırmadınız ve çalışmak için geç kalmadınız. Sizi günün her saatinde; siz ne zaman çalışmak isterseniz, ne zaman öğrenmeye hazırsanız o zaman bekleyen eğitimcilerinizle egitdonat.com yanınızda olacak. www.egitdonat.com başarının anahtarını evinize, işyerinize, siz nerede çalışmaya hazırsanız oraya getiriyor. Sınava sayılı günlerin kaldığını düşünerek, bu eğitim hizmetinden yararlanma fırsatını tüm öğrencilere öneren yetkililer, sistemin başarısına dikkat çekiyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüm Öğrencilere Ücretsiz LYS Kursu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN