Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yardımeli Derneğinden Silopi’de Ramazan Yardımı

’ın Silopi ilçesinde Yardımeli Derneği tarafından yetim çocuklara bayramlık, ailelerine de nakdi yardım yapıldı.Yardımeli Derneği Silopi temsilciliği tarafından, bayram öncesi ilçede tespit edilen maddi durumu düşük ailelere nakdi yardım yapıldı. Hayırseverler tarafından toplanan paralar yetimlerin ailelerine Ramazan yardımı olarak dağıtıldı. Yardımeli Derneği Silopi temsilcisi Salih Babrak, Yardımeli Derneğinin her bayram öncesi bu tür yardımlarda bulunduğunu söyledi. Babrak, 'Derneğimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da yetimleri sevindirmek adına bayram öncesi giyim yardımında bulundu. Yetimleri konfeksiyonda giydiriyoruz. Ayrıca bu yetimlerin

Giriş Tarihi: 23.5.2020 12:00 Son Güncelleme: 23.5.2020 12:45 ABONE OL
Yardımeli Derneğinden Silopi’de Ramazan Yardımı
Şırnak’ın Silopi ilçesinde Yardımeli Derneği tarafından yetim çocuklara bayramlık, ailelerine de nakdi yardım yapıldı.
Yardımeli Derneği Silopi temsilciliği tarafından, bayram öncesi ilçede tespit edilen maddi durumu düşük ailelere nakdi yardım yapıldı. Hayırseverler tarafından toplanan paralar yetimlerin ailelerine Ramazan yardımı olarak dağıtıldı. Yardımeli Derneği Silopi temsilcisi Salih Babrak, Yardımeli Derneğinin her bayram öncesi bu tür yardımlarda bulunduğunu söyledi. Babrak, "Derneğimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da yetimleri sevindirmek adına bayram öncesi giyim yardımında bulundu. Yetimleri konfeksiyonda giydiriyoruz. Ayrıca bu yetimlerin aileleri için hayırseverlerden toplanan paraları ailelerine Ramazan yardımı olarak dağıtıyoruz. İhtiyaçlarının giderilmesi için 200 liralık nakdi yardımda bulunduk. Ramazanın manevi duygusunu bu paylaşımlar ve yardımlar ile hissediyoruz. Yardım yapmak isteyen vatandaşlarımız bizimle irtibata geçebilir. Yardımları kendi elleri ile yetimlere dağıtarak bu maneviyata ortak olabilirler" dedi.
Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Şırnak Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır.Şırnak Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.
ŞIRNAK NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Yardımeli Derneğinden Silopi’de Ramazan Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA