Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldızeli Müftülüğü Yeni Binasında Hizmet Kalitesini Artırdı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Yıldızeli Müftülüğü Yeni Binasında Hizmet Kalitesini Artırdı
Yıldızeli İlçe Müftülüğü yeni hizmet binasıyla birlikte hizmet kalitesini artırarak vatandaşlara daha iyi hizmet vermeye başladı.
Yıldızeli Müftülüğü 1 yılı aşkın süreden beri taşınmış olduğu hizmet binasında daha rahat ve geniş bir ortamda hizmet sunarak vatandaşların da beğenisini kazandı. Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Müftüsü Cabir Çelik,“Burayı almadan önce mevcut hizmet binamız eski ve günümüz şartlarına hizmet veremeyecek kadar yetersiz durumdaydı. Vakfımıza ait olan bir arsaya yeni ve büyük bir hizmet binası yapılması için çalışmalar başlattık. O sırada hemen bitişiğimizde bulunan ve şahsa ait olan bina satışa çıkarıldı. Bu olay üzerine müftülük binamızın hem merkezden uzaklaşmaması hem de hemen yanı başımızda bulunan tarihi Kemankeş Cami ve cemaatle olan manevi bağlarından kopmamak için yapılan projeden vazgeçip buradaki binanın satın alınarak yeni hizmet binası olmasını konusunda karar kıldık.“dedi.
Yeni binanın içerisinde konferans salonu, kuran kursu gibi birimlerimizde yer aldığını söyleyen Çelik, “Şükürler olsun ki yapmış olduğumuz bu çalışma ile birlikte yeni hizmet binamızda eskiye oranla vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet vermiş oluyoruz. Eski binamızı da tadilat yaparak Yatılı Erkek Hafız Kuran Kursuna çevirdik ve bu şekilde hizmete sunduk. Çalışmalarımızda her zaman yanımızda bulunan ve bizlere sahip çıkan Yıldızeli halkına ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun. Yıldızeli’nde böylesine güzel birliktelikler olduğu sürece daha çok hizmetler alacağından eminim.” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızeli Müftülüğü Yeni Binasında Hizmet Kalitesini Artırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN