Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Özel İdaresi’nde Atamalar Gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 18.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 17:34
İl Özel İdaresi’nde Atamalar Gerçekleştirildi
İl Özel İdaresi Mahalli İdareler Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmenlik kapsamında yapılan sınavda başarılı olan personellerin atamalarını gerçekleştirdi.
İlan edilen 6 ilçe özel idare müdürlükleri kadrolarına atanabilmek için yapılan sınavda başarılı olan 5 personel sözlü sınava girdi. Ayrıca ilçelerde görevlendirilmek için ilan edilen 4 adet şef kadrosuna atanabilmek için sınava giren 3 personel ise sınavı kazandı.
İl Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen sözlü sınav komisyonunda Sekreter Yardımcısı Alpaslan Ceylan, Yazı İşleri Müdürü Cengiz Saruhan, İnsan Kaynakları Müdürü İsmail Bıyık, Hukuk Müşaviri Yasemin Durgun ve Ruhsat Denetim Müdürü Erdoğan Toprak yer aldı.
Yapılan sınav sonucu ile personellerin tercihleri doğrultusunda Necati Doğan Yıldızeli İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne, Eyüp Akça Gölova İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne, Ahmet Eyce Divriği İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne, Selahattin Demirhan Akıncılar İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne ve İbrahim Turan Kangal İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne atandı.
Ayrıca şeflik sınavını kazanan Fatma Nergiz’in Kangal’a, Mustafa Çakırcı’nın Akıncılar’a, Abdullah Yılmaz’ın ise Koyulhisar İlçe Özel İdare Müdürlüklerine şef olarak atamaları gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Özel İdaresi’nde Atamalar Gerçekleştirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN