Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gürün’de Tayini Çıkan Memurlara Veda Gecesi Düzenlendi

Giriş Tarihi: 4.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Gürün’de Tayini Çıkan Memurlara Veda Gecesi Düzenlendi
Gürün’de tayini çıkan memurlara veda yemeği düzenlendi.
Gürün Adliyesi hakimlerinden Funda Kesmen Özbey, Gürün İlçe Jandarma Komutanı Murat Gül, Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü Başkomseri Ramazan Sami Altınok ve Gürün Bölge Trafik İstasyonu Amiri Komiser Orhan Dinçer’e tayinlerinin çıkması dolayısıyla veda gecesi düzenlendi. Geceye Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Nami Çiftçi, İlçe Emniyet Müdürü Kaan Coşkun, Gürün Cumhuriyet Savcısı Uğur Balcı katıldı.
Tayinlerin hayatta yeni dönemleri ve yeni başlangıçları beraberinde getirdiğini dile getiren Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir, tayincilere yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.
Gürün’de görev yaptığı 5 yıl boyunca Gürün ismini her zaman ön plana çıkarma hedefinde olduklarını ve bunu başardıklarını belirten İlçe Jandarma Komutanı Murat Gül, düzenlenen etkinlikten ötürü herkese teşekkür etti.
Belediye Başkanı Nami Çiftçi ise, " Görev yapılan yerler han, görev yapan sizlerse birer yolcusunuz. Gürün’deki görev süreleriniz boyunca birçok önemli başarıya imza atmış ve görevlerinizi en güzel şekilde tamamlamış bulunuyorsunuz. Burada göstermiş olduğunuz başarılara, gittiğiniz yerlerde de devam edeceğinize inanıyor ve tüm Gürün halkı adına sizlere hayırlı görevler diliyorum.”dedi.
Konuşmaların ardından tayini çıkan memurlara Kaymakam Fatih Özdemir ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gürün’de Tayini Çıkan Memurlara Veda Gecesi Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN