Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş Makinesine ‘Bu Makineye Zarar Veren Namussuzdur’ Yazısı Astı

Giriş Tarihi: 6.7.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
’ın Kangal ilçesinde demir madeninde işçi olarak çalışan Zeki Çabuk, satın aldığı iş makinesine kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar verilmesinin ardından çareyi iş makinesinin camına “Bu makineye zarar veren namussuzdur” yazısı asmakta buldu.
Kangal ilçesi Reşadiye Mahallesi’nde yaşayan bir demir madeninde işçi olarak çalışan Zeki Çabuk’un iş makinesinin lastikleri birkaç defa kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kesildi. Duruma sinirlenen çabuk çareyi iş makinesinin camına “Bu makineye zarar veren namussuzdur” yazısı asmakta buldu.
Ek gelir etmek için iş makinesi aldığını söyleyen Çabuk, “Kepçemle boş zamanlarımda piyasaya iş yapmaya çalışıyorum. Ancak son zamanlarda kepçeme birilere musallat oldu ve ikide bir lastiğini patlatıyorlar. Her ne kadar emniyete müracaat etsem de kepçeme zarar verenler bir türlü bulunamıyor. Bu konu bir, iki kez daha tekerrür edince artık canıma tak dedi ve bir karton alarak ‘Bu makineye zarar veren namussuzdur´yazıp kepçenin camına yapıştırdım" dedi.
İş makinesinin lastiklerinin pahalı olduğunu belirten Çabuk, makineye yapılan saldırının devam etmesi durumunda yapıştırdığı yazıyı değiştirerek daha da sert ifadeler kullanacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş Makinesine ‘Bu Makineye Zarar Veren Namussuzdur’ Yazısı Astı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN