Dncollagen plus hyaluronic acid: Güzel bir cilt, fit bir vücut…

Özel olarak seçilmiş Tip 1-3 kollajenpeptitleri ve hyalüronik asit içeren DNCollagen PlusHyaluronicAcid, içeriğinde yer alan iki farklı kollajenpeptitleri sayesinde hem cilt hem de vücut güzelliğini destekliyor. Dncollagen plus hyaluronic acid: Güzel bir cilt, fit bir vücut…
Giriş Tarihi: 12.03.2021 12:41 Güncelleme Tarihi: 12.03.2021 12:45

Ürün içeriğindeki 'kollajenin' bir kısmını oluşturan özel kollajenpeptitler; cildin gençliğini desteklerken aynı zamanda saç ve tırnakların güçlenmesine yardımcı oluyor. Gıda takviyesinin günlük önerilen miktarda 4 hafta kullanımının 35-55 yaş arası kadınlarda etkileri klinik çalışmalarla gösterilmiştir.

Üründeki 'kollajen' içeriğinin diğer kısmı ise vücudun daha fit olmasını sağlayan özel seçilmiş hidrolize kollajenpeptitidir. Bu ürünün kullanılmasının yağ kütlesini azalttığı, yağsız vücut kütlesini arttırdığı ve kasları desteklediği gösterilmiştir. Ürün, ayrıca selülitlerin azalmasına da yardımcı olur.

DNCollagen Plus HyaluronicAcid; şeker, katkı maddesi, boyar madde ve aroma içermeyen toz formu ile su, süt, kahve ve ya yoğurt gibi yiyeceklerle beraber alınabilir.

SON DAKİKA