SON DAKİKA HABERLERİ

Son dakika haberlerini anlık olarak ilk siz öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Sabah.com.tr'nin son dakika haberleri sayfasından Dünyada ve Türkiye’de gerçekleşen en güncel ve en son haberleri 7/24 takip edebilirsiniz.

Gündem, Ekonomi, Spor, Magazin, Yaşam, Dünya kategorileri başta olmak üzere Sabah.com.tr’e eklenen tüm flaş haberleri, sürekli güncellenen ve daima aktif olan sondakika haberleri sayfasında en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Sayfanın üst tarafında yer alan filtreleme bölümünden isteğinize göre değişiklik yapabilir ve o kategoriye ait olan en yeni sıcak haberleri listeleme yapabilirsiniz.

 • Korona salgınından sonra Kolombiya’da yeni salgın alarmı... 6 günde 6 çocuk hayatını kaybetti

  Dünya genelinde paniğe yol açan Korona salgını devam ederken, Kolombiya’dan yeni bir salgın haberi geldi. Kaynağı henüz belirlenemeyen salgında 6 günde 6 çocuk hayatını kaybetti.

 • Çin'de maskeler tükendi! İmdada Türkiye yetişti
  Çin'de maskeler tükendi! İmdada Türkiye yetişti
  Çin'de maskeler tükendi! İmdada Türkiye yetişti

  Çin'de ortaya çıkıp yayılmaya başlayan koronovirüse karşı olarak önlem olarak maskeler kullanılıyor. Ancak Çin'de maske sıkıntısı ortaya çıktı. Stokları hızla tükenen Çinli şirketlerin imdadına ise Türk üreticiler yetişti.

 • Eski Paris askeri ataşesi Emin Ali Ulaş hakkında istenen ceza belli oldu

  Ulaş'ın silahlı terör örgütüne üye olma suçundan 15 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

 • Yarıyılda tatilcilerin gözdesi: Vangölü Ekspresi

  Yarıyıl tatilinde bölgeye gelmek isteyen seyahat ve gezi tutkunlarının tercih ettiği Vangölü Ekspresi, dağların yamaçlarından ve doğal güzelliklerin arasından süzülerek yolcularına eşsiz güzellikteki manzaralar eşliğinde seyahat imkanı sunuyor.

 • Seferberlikle 1 milyonu aşkın vatandaş okuryazar oldu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında 1 milyon 13 bin 634 kişi eğitim aldı

 • Bakanı Selçuk müjdeyi verdi: Stat ve otellere...
  Bakanı Selçuk müjdeyi verdi: Stat ve otellere...
  Bakanı Selçuk müjdeyi verdi: Stat ve otellere...

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, meslek liseleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk, meslek liselerinde iş garantili sisteme geçileceğini açıklayarak, özel otellere turizm lisesi, statlara ise futbol, basketbol ve çim teknolojisiyle ilgili...

;
BİZE ULAŞIN