Yılmaer, Akaydın'ı ziyaret etti

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Başkanı Esat Yılmaer, Genel Sekreter Ahmet Çakır, TSYD Antalya Temsilcisi İbrahim Okumamış, TSYD Konya Şubesi Akdeniz Sorumlusu As Başkanı Emin Demir ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın'ı makamında ziyaret ederek, 2010'da Antalya'da yapılacak Dünya Spor Yazarları Birliği (AIPS) Kongresi için destek istedi.

Giriş Tarihi: 24.6.2009 15:47 Son Güncelleme: 24.6.2009 15:48 ABONE OL
Esat Yılmaer, AIPS Kongresi'nin Türkiye ve Antalya'nın tanıtımı çok iyi bir organizasyon olduğunu söyledi. Dünyada tanınmış 400 gazetecinin kongreye katılacağını belirten Yılmaer, önemli spor kuruluşlarının da kongreyi izleyeceğini ifade etti. Yılmaer, ''Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümet yetkililerini de ziyaret ederek, kongrenin öneminden bahsettik. Onlar da kongreyi her türlü destekleyeceklerini söylediler'' dedi.

Başkan Akaydın da Antalya'da çok önemli spor organizasyonlarının gerçekleştirildiğini hatırlatarak, uluslararası kuruluşların bu tür organizasyonları izlemesine rağmen, Türkiye'de bu etkinliklerin çok rağbet görmediğini dile getirdi.

Başkan Akaydın, TSYD'nin öncülüğünde gerçekleştirilecek AIPS Kongresi'ne belediye olarak her türlü yardımda bulunacaklarını belirterek, ''Bu organizasyonu desteklemek bizim görevimiz. Biz sporsever bir belediyeyiz'' diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yılmaer, Akaydın'ı ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA