Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sandığa gelin

Giriş Tarihi: 29.10.2009

SABAH'ı ziyaret eden Beşiktaş Başkan Adayı Murat Aksu, bin kişinin üyeliğinin düşmek üzere olduğunu hatırlattı ve kongre üyelerini aidatını ödemeye çağırdı

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Murat Aksu, Turkuvaz Medya Grubu'nu ziyaretinde önemli mesajlar verdi. Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak ve SABAH Gazetesi Spor Müdürü Emrah Kayalıoğlu'nu ziyaret eden Aksu, "Beşiktaş'ın iki önemli şeye ihtiyacı var. Birincisi camiayı birleştirecek güçlü yönetimlere, ikincisi 14 bin 400 kongre üyesinin iradesiyle yönetimin seçilmesine. Bin iki bin kişilik kongre üyelerinin seçeceği hiç bir yönetim camiayı tam temsil kabiliyetine sahip olamaz. Bu yüzden oyunuza da Beşiktaşımıza da sahip çıkalım. 2 Kasım'a kadar mutlaka aidatlarımızı yatıralım. Şu ana kadar sadece 7 bin üyemiz aidat yatırmış" ifadesini kullandı.

DİKKAT! 2 KASIM SON GÜN Serhat Albayrak
2 Kasım'ın Beşiktaş iradesinin sandığa yansıması için son gün olduğunu belirten Aksu, "Şu anda son üç yıldır aidatlarını yatırmadığı için yaklaşık bine yakın üyemizin üyeliği düşecek. Birçoğunun bilgileri güncellenmediği için Sicil Kurulu ulaşamıyor. Herkes borcu olup olmadığını, aidatını yatırıp yatırmadığını kontrol ettirsin. Bu Beşiktaşlılık görevidir" dedi. Aksu, Turkuvaz Medya Grubu'nu ziyaretinde kendisine eşlik eden Ali Baransel'le ilgili olarak ise, "Onun teveccüh göstermesi bizim için bir onur. Ayrıca Beşiktaş'a hizmet çıtasını yükseltiyoruz" diye konuştu.

ALBAYRAK'LA FUTBOL SOHBETİ
Beşiktaş Başkan Adayı Murat Aksu ve yönetimine aldığı ilk isim olan Ali Baransel, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak ile sohbet etti (üstte) Ardından Spor Servisi'ni ziyaret eden Aksu, Spor Müdürümüz Emrah Kayalıoğlu'na projelerini anlattı. Görüşmede Spor Müdür Yardımcısı Murat Özbostan ile yazarlarımız Gürcan Bilgiç, Levent Tüzemen ve Fatih Doğan da hazır bulundu.

İLGİLİ HABERLER
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sandığa gelin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN