Nusaybin'den Polat geçti

Nusaybin'de futbol okulu açan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, yöre halkı tarafından parti lideri gibi karşılandı

Giriş Tarihi: 6.12.2009 ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, GSİYAD Başkanı İsmail Sarıkaya ve üyelerin Mardin gezisinde, sarı-kırmızılı kulübün başkanı parti lideri gibi karşılandı. Nusaybin'de Galatasaray Futbol Okulu'nun açılışını yapan Adnan Polat'a yöre halkı büyük sevgi gösterisinde bulundu. Dara Köyü'ndeki Pers İmparatorluğu'ndan kalma Dara Antik Mezarlığı'nı ziyaret eden Polat ve yöneticilere son beş yıldır yapılan kazılarda ortaya çıkarılan toplu mezarlar hakkında bilgi verildi. 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı İsmail Sarıkaya yaptığı konuşmada, geçen yıl Nusaybin'de futbol okulu açtıklarını belirterek, "Buradaki bu kalabalık, bizim projemizin başarıya ulaştığının en önemli delilidir. Bize ve Galatasaray'a gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm Nusaybin halkına teşekkür ediyoruz. İnşallah burada yetişen sporcuların, Galatasaray'ın alt yapısına, daha sonra A takımına ve sonra da Türk futboluna katkı yapacağına şahit olacağız" dedi.

ÖZEL İMZALI FORMA HEDİYE
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, teknik direktör Rijkaard, yardımcısı Neeskens, Galatasaraylı futbolcuların ve kendisinin imzaladığı kulüp formasını, UltrAslan Mardin Koordinatörü ve Galatasaray Nusaybin Futbol Okulu Sorumlusu Şehmus Ak'a hediye etti.

MARDİNSPORLU POLAT

G.Saray Başkanı Adnan Polat ve beraberindeki yöneticilere Mardinspor Başkanı, Tekin Alkan akşam yemeği verdi. Mardin valisi ve emniyet müdürünün de katıldığı yemekte Tekin Alkan, 'Adnan Polat' yazılı 47 numaralı Mardinspor formasını Polat'a hediye etti.

MÜZE AÇILIŞI BUGÜN
Dara Antik Kenti'ndeki tarihi mekanları ziyaret eden Adnan Polat bugün İstanbul'da önce G.Saray Lisesi'nde saat 10:00'da pilav gününe katılacak ardından Beyoğlu Postanesi'nin yerinde hizmete girecek olan G.Saray Müzesi'ni açacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Nusaybin'den Polat geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA