Korku düğümü

Yabancı kontenjanını açmak için göndereceği ismi hâlâ belirleyemeyen Beşiktaş yönetimi ve teknik heyetinin, bu kararı geciktirmesinin altında 3 önemli neden yatıyor

Giriş Tarihi: 29.1.2010
Beşiktaş'ta çözülemeyen yabancı krizi gittikçe ilginç bir hal almaya başladı. Siyah-beyazlı yönetim ve teknik heyetin, Delgado'nun takıma dönmesi sonrası 9 yabancıdan hangisinin gönderileceğine hâlâ karar verememesinin altında 3 önemli nedenin yattığı öğrenildi. Öncelikli olarak yönetim, teknik direktör Mustafa Denizli'nin vereceği kararın kongre sürecini olumsuz etkilemesinden çekiniyor ve işi ağırdan alarak kimin kadro dışında kalacağı ile ilgili kararı seçim sonrasına bırakmak istiyor. İkinci neden de Mustafa Denizli'nin, durumu tam olarak belli olmayan Delgado'nun yeniden sakatlanmasından korkması. Tecrübeli çalıştırıcı, bu yüzden son ana kadar beklemeyi düşünüyor.

SİZCE BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI KİM OLSUN?-ANKET

TELLO'YA BÜYÜK DESTEK
Üçüncü sebep ise, hiçbir yabancının takımdan ayrılmaya yanaşmaması. Düzenini bozmak istemeyen siyah-beyazlı futbolcuların kalmak için ellerinden gelen çabayı göstermesi, Beşiktaş'ın bu kör düğümü bir an önce çözmesini engelliyor. Bu arada gönderilecekler listesinde adı öne çıkan Tello'ya taraftardan gelen destek de yönetimi iyice çıkmaza sokuyor.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Korku düğümü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN