Bravo Hamit

Seremoni sırasında çocuklar hava soğuk olduğu için üşümeye başladı. Önce Hamit sonra da diğer millilerimiz eşofmanlarını çocuklara verdiler

Giriş Tarihi: 4.9.2010 ABONE OL
Kazakistan-Türkiye karşılaşması öncesi fair- play adına çok güzel bir görüntü yaşandı. Seremoni sırasında ay-yıldızlı ekibin önündeki çocuklar üşümeye başladı ve Hamit Altıntop titreyen çocuğu hemen fark etti. Bu sahne sonrası gurbetçi futbolcu üzerindeki eşofmanı çıkartarak çocuğa verdi. Olayın üzerinden bir dakika geçmeden diğer ay-yıldızlı futbolcular da eşofmanlarını çıkartarak çocuklara giydirdi. Bu güzel kareler fair-play adına çok alkış aldı. Çocuklar tören sonrası da bu eşofmanlarla sahadan ayrıldılar. Karşılaşma bittikten sonra ise bu sahne uzun süre konuşuldu.

'ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM'
Olayın birinci kahramanı Hamit Altıntop, SABAH'a, "Hava soğuktu. Çocuklar hazırlıksız yakalanmıştı. Birisinin titrediğini gördüm ve hemen eşofmanımı verdim. Çok büyütülecek bir durum değil. Çocukları çok seviyorum" diye konuştu.

NAZARBAYEV'İN DOSTLUĞU
Bu arada Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev, Federasyon Başkanı Mahmut Özgener, Başkanvekili Lütfü Arıboğan ve yönetici Levent Kızıl başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna büyük ilgi gösterdi. Nazarbayev, Türkçe konuşarak Özgener'in hatırını sordu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bravo Hamit
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA