Türkiye'nin en iyi haber sitesi

""den mesajı

, ve kulüpleri Büyük Zafer'in 93.yıldönümü dolayısıyla mesajı yayımladı

Giriş Tarihi: 30.8.2015 10:43 Güncelleme Tarihi: 30.8.2015 11:18
Üç büyüklerden kutlama mesajı
- ""den mesajı

Kulübü Başkanı Fikret Orman, 30 Ağustos'un Türk milleti için gurur ve iftihar günü olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından olan 30 Ağustos Zaferi'nin 93. yıl dönümünü kutladığımız bugün, milletimiz için gurur ve iftihar günüdür. İstiklal mücadelemizin sonucunda aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşu anlamına gelen 30 Ağustos Zaferi, tarihimizin dönüm noktalarındandır. Birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik ruhuyla zafere ulaşan milletimizin inanç ve kararlılığını anlatan 30 Ağustos Zaferi vesilesiyle, en büyük Beşiktaşlı Ulu Önder Atatürk'ün izinde olduğumuzu bir kez daha tekrarlarken, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum."

Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Türk tarihinin en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi'ni kutluyor, başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımızın bağımsızlığı için savaşan tüm kahraman gazilerimizi, şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum" ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Kulübü de bir mesaj yayımlayarak, "30 Ağustos Zafer Bayramı'nı coşkuyla kutluyor, bize bağımsızlığımızı armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz" görüşlerine yer verdi.

Kulübü ise yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

"Bir ulusun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği, milli mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferi'nin 93. yılını kutluyoruz. Bu büyük zaferin 93. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz."

TFF'nin internet sitesinde Türk halkının 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü'nün kutlandığı mesajda, "Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nde aldıkları unutulmaz zaferin 93. yıl dönümünde, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz" denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Üç büyükler"den kutlama mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN