Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu vatanı asla bölemeyeceksiniz

“Polis benim polisim, asker benim askerim... Vatanını satmayan, bayrağına sahip çıkan ülkemin her bireyi benim kardeşim. Vatan bütündür, bölünemez. Gencecik çocuklarımızın günahına girenleri Allah’a havale ediyorum...”

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Bu vatanı asla bölemeyeceksiniz
'de yaşanan hain saldırı sırasında Rio Olimpiyatları'na hazırlık için Slovenya'da bulunan A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın ve Galatasaray'ın kaptanı Işıl Alben, ülkede yaşanan darbe girişimine tepkisini sosyal medya hesabından verdi. İşte Işıl'ın FETÖ'cülere karşı ortaya koyduğu net tavır:

MEKANLARI CENNET OLSUN
Çok şükür sonunda ülkemize gelebildik. Hissettiklerimi anlatacak kelime bulmakta daha önce hiç bu kadar zorlanmamıştım. Ve ülkemden uzakta olmak hiç bu kadar zor olmamıştı. ...Devletime ve demokrasiye karşı gelen, benim TBMM'imi bombalayan, halkıma kurşun saçıp, tankla ezen haindir ve benim askerim değildir. Bu hain girişimde hayatını kaybeden şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Kim bu gencecik çocukların günahına girdiyse onları da Allah'a havale ediyorum.

AY-YILDIZ BENİM GURURUM
Bu vatan hepimizin, bayrak hepimizin. Polis de benim polisim asker de benim askerim. Vatanını satmayan, bayrağına sahip çıkan ülkemin her bireyi benim kardeşim. Ay-yıldızlı formamı hep gururla taşıdım. Her zaman gururla taşımaya devam edeceğim. Bayrağımızı göndere çektirmek için var gücümle çalışacağım. Benim ülkeme hizmetin bu ise bunu layıkı ile yapmaya gayret edeceğim. Bu zor günlerde birlik olup, hep beraber üstesinden geleceğiz. Anlayış, sevgi, saygı ve hoşgörü ile.... Vatan bir bütündür, bölünemez.

Bir Görüş LEVENT TÜZEMEN
Yaşasın demokrasi!
çok büyük bir badire atlattı. İçimizdeki vatan hainleri "Darbe" eylemini gerçekleştirmiş olsaydı, ; ülke olarak uzun yıllar yaralarını saramayacağı bir karanlığın içine gömülecekti. Vatan hainlerinin öncelikle hedefi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ortadan kaldırmak ve Türkiye'yi iç savaşa sürüklemek, bölüp parçalamaktı. Oğuz Kağan şöyle der: "Siz, birbirinizden ayrılırsanız, hepinizi ok gibi birer birer kırıp parçalarlar. Eğer birlik olursanız hiçbir kuvvet sizi kıramaz." İktidarmuhalefet darbeye karşı sağduyulu bir davranışla "Birlik" oldu. Çünkü halka ateş açabilecek kadar gözlerini kan bürümüş vatan hainlerinin yapmaya çalıştıkları darbe girişimi siyasete yönelik değildi ve tamamen Türkiye'yi yıkma amaçlıydı. Güçlü devlet yapısı, hükümetin cesur tavrı ve dik duruşu ile milletin sağduyusu ve kararlılığı sayesinde vatan hainlerinin, emellerini gerçekleştirmeleri engellendi. İnandığım söz şöyle der; "Darbeler, ayaklanmalar, başkaldırılar yıkamadıkları hükümetleri daha da güçlendirirmiş.." Vatan hainlerinin bu kalkışması sonrası Türkiye'nin daha da güçleneceğine, toplumun birbirine daha çok sarılacağına inanıyorum. Darbeyi önlemek demokrasiyi korumak amacıyla canları pahasına sokaklara dökülen milyonlarca "Demokrasi kahramanları"nın önünde tüm dünyanın saygıyla eğildiğini görüyorum. Yaşasın Türkiye.. Yaşasın Demokrasi..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu vatanı asla bölemeyeceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN