Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gümüşdağ: Fatih Terim Turan i büyümeyecek

Fatih Terim ve Turan'ı yakınen tanıyan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ sorunun büyüyeceğine ihtimal vermediğini dile getirdi

Giriş Tarihi: 18.9.2016 10:11 Güncelleme Tarihi: 18.9.2016 10:18
Gümüşdağ: Fatih Terim Arda Turan krizi büyümeyecek

Euro 2016'daki ruhsuz oyun nedeniyle Fatih Terim ve Turan arasında çıkan iki tarafın karşılıklı açıklamaları ile farklı bir boyut kazanmıştı. Konuya ilişkin oluşan "Barcelonalı Yıldızdan mahrum mu kalacağız?" endişesi iki tarafı da yakinen tanıyan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ tarafından değerlendirildi. Gümüşdağ Arda Turan ile Fatih Terim arasında yaşanan 'Kriz'i değerlendirdi.

İŞ TATLIYA BAĞLANIR GÜNDEM DEĞİŞİR

Akşam'ın haberine göre bu konunun tatlıya bağlanmasının hem iki taraf için hem de Türk futbolu adına önemli olduğunu belirten Başkan Gümüşdağ, bu tartışmaların kimseye yararı olmadığını söyledi. Gümüşdağ, işin tatlıya bağlanması halinde, gündemin değişeceğini hatırlatıp, şu mesajları verdi: "Fatih Hoca benim çok eski dostum, arkadaşım. Mutlak gördüğü sebepler vardır. Hatalar da olabilir. Ama bugün 'Arda Turan' dediğinizde o da yurt dışında elçiliğimizi yapan önemli bir isim. Hata yapmış olsa da bu telafi edilir."

TERİM'İN MİLAN'DAKİ MİSYONU NE İSE ARDA'NIN BARCELONA'DAKİ MİSYONU AYNI

"Fatih Hoca nasıl 'da bizi gururlandırdıysa, bugün de o misyonu Arda üstlenmiş durumda. Dolayısıyla ben inanıyorum ki Fatih Hoca tekrar bunu değerlendirecektir."

BAŞ BAŞA KONUŞUP ÇÖZERLER

"Hocanın gördüğü lüzum vardır belki ama buna rağmen değerlendirilmeli." diyen Gümüşdağ beklentisinin birlikte çözüleceği yönünde olduğunu belirtti:

"Arda Turan gibi yetenekler kolay kolay yetişmiyor. İkisi de hatalar, yanlış anlamalar varsa, onu kendi içinde çözebilecek tecrübe ve olgunluğa sahip insanlar. Hoca ile baş başa verip bunu değerlendirir ve çözüm bulurlar."

ARDA TURAN'DAN TERİM'E FLAŞ ÇIKIŞ: DEĞMEZDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşdağ: Fatih Terim Arda Turan krizi büyümeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN