Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mehmet Yağmur yolunda

Giriş Tarihi: 15.7.2013 15:29

Erkek Basketbol Takımı'nın yeni başantrenörü , Mehmet Yağmur transferinde sona yaklaştıklarını söyledi.

Erkek Basketbol Takımı'nın yeni başantrenörü , takım içinde ücret dengeleri kurmayı amaçladıklarını, devam etmek istemedikleri bazı oyuncularla yollarını ayırdıklarını söyledi.

Kandemir, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, kadroda devam edebilecekleri oyuncularla konuştuklarını belirterek, "Takım içinde bazı ücret dengeleri kurmak istiyoruz. Beşiktaş'ta oynamak isteyen her oyuncuya biz bir adım atıyoruz" dedi.

Oyuncularda istedikleri öncelikli kriterin, Beşiktaş'ta oynama istekleri olduğunu vurgulayan Ahmet Kandemir, "Daha sonra sözleşme ve para konusunu konuşuyoruz. Bazı oyuncularla yolumuza devam etmek istemedik ve yollarımızı ayırdık" diye konuştu.

Ahmet Kandemir, Mehmet Yağmur ile görüşmelerinin sürdüğünü kaydederek, şöyle devam etti:

"Bu transferde sona yaklaştık. Bazı Türk oyuncularla da görüşmelerimiz devam ediyor. Erman Kunter, şu anda Amerika'da belirlediğimiz oyuncuların bazılarını izliyor. Aynı zamanda yeni oyuncular hakkında bilgi alıyor. Erman Kunter döndükten sonra yabancı oyuncu konusunda çalışmalarımızı hızlandıracağız."

"BEŞİKTAŞ'A, YUVAMA GERİ DÖNDÜM"

Kandemir, taraftarlarının desteğiyle daha başarılı olacaklarını dile getirerek, "Yeni bir yapılanma içinde doğru tercihler yapmak istiyoruz. Bu dönemde en büyük destekçimiz yine taraftarımız olacaktır. Onların desteğini gördükçe daha da başarılı olacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş kongre üyesi olduğunu vurgulayan Ahmet Kandemir, sözlerini şöyle tamamladı:

"Ben Beşiktaş'ta yetiştim. Beşiktaş'ın altyapısında çok uzun yıllar görev yaptım. O dönemde birçok oyuncuyu A takıma kazandırmıştık. Sonra Beşiktaş A Takımı'nı çalıştırdım. Daha sonra Karşıyaka, Mersin, Antalya ve Kosova'da görev yaptım. Bu tecrübelerden sonra Beşiktaş'a, yuvama geri döndüm. Aynı zamanda Beşiktaş kongre üyesiyim. Hiçbir zaman Beşiktaş'ın uzağında kalmadım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Yağmur Beşiktaş yolunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN