Susmak bazen çok şey anlatır

Giriş Tarihi: 13.11.2013

Türk Telekom maçında takımına tepki gösteren ve son 2 molada kenarda sessizce oturan Galatasaray Liv Hospital'ın deneyimli antrenörüne sarı-kırmızılı taraftarlardan destek geldi

Türk Telekom'a 70-64 kaybedilen maç sırasında oyuncularına kızan ve son 2 molada taktik vermek yerine kenarda sessizce oturmayı tercih eden Galatasaray Liv Hospital'ın deneyimli çalıştırıcı Ergin Ataman'ın bu protestosu, büyük yankı buldu. Hocalarına destek veren taraftarlar "Susmak bazen çok şey anlatır" diyerek deneyimli çalıştırıcının hareketini doğru buldukları yönünde yorumlar yaptılar.

DUYGUSAL TEPKİ VERDİM
Dün konu hakkında konuşan Ergin Ataman "Maç zaten bitmişti. Top Telekom'daydı ve söylenebilecek birşey kalmamıştı. Ben de onlara mesaj vermek amacıyla duygusal bir tepki vermek istedim. Bu tepkinin karşılığını alacağıma inanıyorum" açıklamasında bulundu.

GALATASARAY'A İKİ ŞOK BİRDEN
Galatasaray
Liv Hospital'ın, Türk Telekom ile yaptığı maçta sakatlık geçiren Jamont Gordon sezonu kapatırken, Ersin Dağlı ise 3 ay forma giyemeyecek. Takım doktoru Adnan Bağrıaçık, Gordon'un ön çapraz bağında kopma teşhis edildiğini belirterek, "Sporcumuz ameliyat olacak, iyileşme süresi olarak en az 6 ay gerekiyor" dedi. Bağrıaçık, Ersin Dağlı'nın da sol ayak 5. tarak kemiğinde kırık tespit edildiğini ve 3 oynayamayacağı kaydetti. Galatasaray'da Nathan Jawai ve Manucar Markoishvili ile sakat oyuncu sayısı 4'e ulaştı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Susmak bazen çok şey anlatır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN