Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahmut Uslu esti gürledi!

Galatasaray derbisi öncesinde yaşanan arbedede tartaklanan Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu, dev maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 5.5.2014 22:44 Güncelleme Tarihi: 5.5.2014 22:46
Galatasaray derbisi öncesinde yaşanan arbedede tartaklanan Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu, dev maçın ardından açıklamalarda bulundu. Yaşanan protokol krizine değinen Uslu, ''Biz Önemli değil. Niye önemli değil, biz spor hayatında bunları yaşadık. Galatasaray'ın idarecileri yaşamadı bunları. Yanlış işler yaptılar. Operasyon yaptılar. Provokatör insanları topladılar. Aynı kişi maalesef çok önemli bir atletin oğlunun olduğunu öğrendim. Yazık, yazık. Babasının kemikleri sızlıyordur. Girişte tartaklamalar oldu. Bu arkadaş yine ordaydı. Bunlar tamamen operasyon. Maalesef GS yönetimi ve başkanı karar almışlar.'' dedi.

Galatasaray'ın kendilerini düzgün bir şekilde ağırlamadığını öne süren Mahmut Uslu, ''Şahsen tanıdığım insanlarla ilgili gerekeni yapacağız. Biz onları düzgün şekilde ağırladık. TBF başkanı da bu terbiyesizliğe alet oldu! Bunu unutturmayacağız. Aziz Yıldırım korkusundan bu operasyon hazırlanmış. Bizi 3 bin GS'linin arasından geçirdiler. Biz gerekeni yapacağız! Arkadaşlarımız gitmezsek yanlış anlaşılır dediler. Normal şartlarda başka türlü gelirdik, gelseydik zaten harp gibi bir şey, böyle bir şey olmaz. Fenerbahçe için Sayın Başkan nasıl diyor; Biz Fenerbahçe sevgisi ile ölsek de problem olmaz. Bazı insanlar da var. Benim teşhis ettiğim; gereğini yapacağız. Bunların hepsinin sorumlu GS yönetimi. Bir kız basketbol maçını bu hale getirdiler. 2-3 tane profesyonele teslim olmuş yönetimi var GS'nin. Ergun bey oradaydı. Hemen cevap verirler, versinler. Devam etsinler. Bu tarihe geçen olaydır. Her şerde bir hayır vardır diyorum. Biz onları futbolda basketbolda da çok iyi ağırladık. Benchlerin arkasına oturdular. En ufak bir yanlış seyircimiz yapmadı.
Bu terbiyesizliği unutmayacağız. Unutturmayacağız. '' diye konuştu.

Uslu sözlerini şöyle sürdürdü:

''Canımız sağolsun. Emniyet müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Polis, benchin arkasında da koruruz dedi. Ama onlar, yönetim kurulu kararı aldık. Biz sizi oturtturmayacağız dediler.. Federasyon başkanı da çok terbiyesizliğe alet oldu. Bunu da unutturmayacak Fenerbahçeliler ona, Çok ayıp işler oldu. Federasyoon yetkilisi yanlış olduğunu bile bile evet dedi. Burada polis bir şey yapamıyor. Kulüp istemediği için 3 kat üste oturttular. 3 bin kişinin arasından çıkarttılar bizi. Çıkarken küfürler, paralar, taşlar çakmaklar… Bu Aziz Yıldırım korkusu. Aziz Yıldırım gelecek diye bu operasyon hazırlanmış. Hiçbir konuya girmeden efendi, gibi bir şeyler yapmaya çalıştık. Galatasaray bu yanlışı yaptıu. Bize para gösterenler vs. Onları Allah'a havale ediyoruz. Başka yerler de havale edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Uslu esti gürledi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN