Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gittiler geldiler

Galatasaray Liv Hospital, Fenerbahçe derbisi öncesi yine para krizi ile sarsıldı: Alacakları için icra takibi başlatan Kerem Gönlüm ile Ender Arslan önce kadro dışı bırakıldı. Ardından “Bizim haberimiz yok” diyen ikili icrayı geri çekince affedildi. Ender ile Kerem yarınki derbide forma giyecek

Giriş Tarihi: 16.11.2014
Gittiler geldiler
Galatasaray'da yaşanan maddi sıkıntının boyutu basketbolda kulübe icra gelmesine kadar büyüdü... Olayın kahramanları ise Kerem Gönlüm ile Ender Arslan... Ancak iki oyuncunun da, "Bu bizim değil avukatların işi"diyerek, işlemleri geri çekmesiyle sular duruldu... Peki ne oldu da olaylar bu noktaya geldi? Neptunas maçı öncesi oyunculara 3 milyon liralık bir ödeme yapan yeni yönetim, kalan borçlar için 1 hafta süre istedi. Ancak perşembe günü Gönlüm ve Arslan adına gelen icra takibi kulübe bomba gibi düştü...

BUGÜN İDMANA ÇIKIYORLAR

Buna göre G.Saray, Ender Arslan'a 400 bin, Kerem Gönlüm'e de 350 bin TL'lik alacaklarını ödemezse 1 hafta içinde kulübe icra gelecekti. İlk tepki iki oyuncunun kadro dışı bırakılması oldu. Bunun üzerine Kerem Gönlüm ve Ender Arslan dün öğleden sonra Genel Koordinatör Murat Özyer ile bir araya gelerek, "Avukatlar daha önce bu konuyu açmıştı. Ama biz kabul etmedik. Ancak menajerlerimiz de paralarını almak için avukatlarla birlikte bu yola başvurmuş" dediler ve icra takibini durdurmaya hazır olduklarını söylediler. Bu gelişme üzerine affedilen oyuncuların bugün şube sorumlusu Can Topsakal ile görüşüp, takımla idmana çıkacağı belirtildi.

Zaman tanınmalı: Murat ÖZYER

Galatasaray'da göreve gelen yeni yönetime maddi konularda biraz zaman tanınmalı. Geçtiğimiz günlerde yaptıkları ödemeyle zaten bu konuda iyi niyetli olduklarını gösterdiler. Ayrıca bu paranın bir kısmını da ceplerinden karşıladılar. Oyuncuların da biraz daha sabretmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Sonuçta olay tatlıya bağlandı.

Oyuncular hedef olabilir : Volkan ÜSTÜYILDIZ


Bu durumu bir çok kulüp yaşıyor. Beşiktaşlı basketbolcular da henüz para alamadı. İki taraf için de zor bir durum. Eleştirirken tek yanlı bakmamak gerekir. Oyuncuların alacaklarını istemek hakları. Keşke derbi öncesi yaşanmasaydı. Çünkü bu gelişmeler Ender ile Kerem'i taraftarların hedefi haline de getirebilir. Bu da iki tarafın zararına olur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gittiler geldiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN