Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İftira makinesi

Türk basketbolunu NBA'de yıllarca başarıyla temsil eden Hidayet Türkoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'na getirilmesini hazmedemeyen E.K., sosyal medyadan kin kustu. Ancak iddiaları daha mürekkebi kurumadan yalanlandı

Giriş Tarihi: 17.3.2016
İftira makinesi

Türkiye aleyhine her ortamda zehirli mantar gibi çoğalan paralel yapı terör örgütünün hedefinde yine Hidayet Türkoğlu vardı. Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su olarak görev yapan Türkoğlu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teklifini geri çevirmeyip, başdanışmanlık görevini kabul etmişti. Resmi açıklamanın ardından ise paralel yapının maşası bir kez daha ortaya çıktı. E.K. isimli basketbolcu dün sosyal medyayı kullanarak Hidayet Türkoğlu aleyhine kampanya başlatmak istedi. Bunun için "60 bin TL maaş, makam arabası" gibi iftiraları ortaya atan E.K.'ya malum çevreden de hemen destek geldi.

TOKAT GİBİ YANIT HEMEN GELDİ
Ancak daha önce Ay-Yıldızlı milli formayı giymeyi reddettiğini unutan paralel yapının maşasının iftirasının ortaya çıkması uzun sürmedi. Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Türkoğlu'nun maaşının 60 bin lira" olduğu iddiasının hiçbir mesnetinin bulunmadığı açıklanırken, Türkoğlu'nun aylık maaşının da diğer başdanışmanlarınki gibi 9 bin TL olduğu kaydedildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İftira makinesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN