Ergin Ataman: “ Başkanı olan şahıs ile..."

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, ’nin yaptığı açıklamayla kendisi ve oyuncusu Göksenin Köksal’ın haline geldiklerini belirterek, “Haftalardır yaptığım iyi niyetli çabaları planlanmış bir tezgah olarak göstermeye çalışan zihniyetin takdirini Türk spor kamuoyuna bırakıyorum” dedi. Ataman ayrıca, “ Başkanı olan şahıs ile en ufak bir diyalog ve göz temasım olmamıştır” ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 26.5.2016 17:58
Ergin Ataman: “Fenerbahçe Başkanı olan şahıs ile...

Galatasaray Odeabank'ın Başantrenörü Ergin Ataman, Kulübü'nün, hakkında yaptığı açıklamalara sosyal medya adresinden cevap verdi. Ataman'ın açıklamaları şöyle:

"Dün akşam oynanan maçta yaşananlarla ilgili yorumdan kaçınmak istesem de Spor Kulübü'nün son açıklamasından sonra sessiz kalamayacağım.

Saha içinde bir pozisyonda yaşananlardan sonra salonda gerginlik artmasın diye oyuncumu kenara aldım. Ancak bizim benchin 1 metre yakınındaki grubun, milli bir sporcuya çok ağır küfürlü tezahüratı başlayınca başhakemden kuralı uygulayıp anons yaptırmasını istedim.
Susturulması gereken bu grubun tezahüratları ayrıca ekranlardan da gayet net bir şekilde duyuldu. Ancak başhakem ısrarla bunu reddedince ben de kendisine itiraz ettim. Ne Fenerbahçe taraftarıyla ne de Fenerbahçe Başkanı olan şahıs ile en ufak bir diyalog ve göz temasım olmamıştır.
Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamayla yine ben ve sporcum haline getirilmiştir. Türkiye'de sporun güzelliklerinin ön plana çıkması için haftalardır yaptığım iyi niyetli çabaları planlanmış bir tezgah olarak göstermeye çalışan zihniyetin takdirini Türk spor kamuoyuna bırakıyorum.
Ancak şunun da altını çizmek isterim ki bu zihniyet, her platformda sürdürdüğüm fair-play çabalarının önüne geçemeyecektir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ergin Ataman: “Fenerbahçe Başkanı olan şahıs ile..."
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN