Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şu an biraz sıkışığım abi yoksa hizmet duracak!

Komedyen Demirci’nin hacklenen Twitter hesabı, acı gerçeği gözler önüne serdi. Demirci’nin, Enes Kanter ve Şükür ile yaptığı yazışmalar, bu iki ismin FETÖ’ye maddi olarak kaynak sağladığını gözler önüne serdi

Giriş Tarihi: 1.8.2016
Şu an biraz sıkışığım abi yoksa hizmet duracak!
FETÖ'nün spor dünyasındaki en ateşli savunucuları Enes Kanter ile Şükür'ün örgüte nasıl para aktardıklarının önemli bir delili ortaya çıktı. 15 Temmuz'dan sonra elinde bayrakla, demokrasi nöbetine çıkan Atalay Demirci'nin sözde vatanseverliği gibi, Kanter ile Şükür'ün de FETÖ'nün kasası olduğu tüm gerçekliği ile ortaya döküldü. Ayyıldız Team, Demirci'nin Twitter hesabını hackleyince, bir yarışma programında birinci olduktan sonra ünlenen komedyenin, Enes Kanter'in yanı sıra Şükür'le de DM'den (direkt mesaj) yaptığı yazışmalar tüm gerçekleri gözler önüne serdi. İşte o yazışmalar ve yaşanan başarısız darbe girişimi sonrası FETÖ'cülerin düştüğü durum:

YENİ SEZONUN PARASININ YATMASINI BEKLİYORUM
Komedyen Atalay Demirci, Enes Kanter'den para istiyor… 29 TEMMUZ'da DM'den gerçekleşen bu yazışmalar şu şekilde:
ENES KANTER: Abi selamlar, okudum mesajını, şu an bildiğin gibi herkes çok sıkışık durumda. Bizim bile Amerika'ya bölgelere ödemem gereken şeyi ödeyeceğim yeni sezonun yatmasını bekliyorum. Onun için şu an ben de biraz sıkışığım abi. İleride olabilir de ama şu an biraz zor olabilir. Kusura bakma abi biz de diğer tarafa da yetişmeye çalışıyoruz. Yoksa bir çok Hizmet duracak Allah korusun.
ATALAY DEMİRCİ: Anladım Enes'im biliyorum, az çok tahmin edebiliyorum. Allah yardımcımız olsun hepimizin kardeşim. Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada anlarsın kardeşim.
ENES KANTER: Sorun değil abi.

Yıllık kazancı 17.5 milyon dolar ama...
2015 yılında Oklahoma City Thunder'le olan sözleşmesini 70 milyon dolar karşılığında 4 yıllık uzatan Enes Kanter, yılda 17.5 milyon dolar (52 milyon TL) kazanıyor… Bu anlaşma ile 'En çok kazanan Türk oyuncu' unvanının sahibi olan Kanter'in, FETÖ'ye aktardığı paralar nedeniyle yaşadığı ekonomik sıkıntı yazışmalarda ortaya çıktı.

KULLANILIP ATILDIK SIFIRLANDIK!
Önce ailesini Amerika'ya gönderen, 15 Temmuz darbe girişiminden bir süre önce de kendisi ABD'ye kaçan eski futbolcu Hakan Şükür'ün, Atalay Demirci ile yaptığı yazışmalar da pek çok gerçeği gözler önüne serdi… Özellikle Hakan Şükür'ün açıklamaları, yanıtları çok dikkat çekici... Atalay ve Hakan Şükür'ün darbe girişiminden 23 gün önce 22 HAZİRAN'da yaptıkları yazışmalar ise şöyle:
ATALAY DEMİRCİ: Abi sahur bitti burada dua ediyorum sana ve ailene. İnşallah Allah gönlünü rahatlatsın her işine kolaylık versin ummadığın yerlerden! Enes'le falan konuştunuz mu abi hiç. Kimse sahip çıkmasa Allah çıkar abi her şeyi görmüyor mu bilmiyor mu o istesen neler olur ben inanıyorum onun adaletine görelim neyler…
HAKAN ŞÜKÜR: Kullan at, hiç sanmıyorum!.
ATALAY DEMİRCİ: Ben bu devranın döneceğine ve senin ülkeye döndüğünde insanların utanacağına hatta yanında saf tutmak için yarışacağına inancım tam ama… Allah bu kapasitesizliğe rağmen işi ne noktalara getirmiş değil mi bize rağmen oluyor ne oluyorsa demek lazım ama nerdee.
HAKAN ŞÜKÜR: Benim alanıma bakıyorum, halime bakıyorum sıfırlandık. Neydik ne olduk. Nasıl bir sınav.
ATALAY DEMİRCİ: Maalesef abi.
HAKAN ŞÜKÜR: Çok sorunlu. Anlatsak da kapasite yok. Ne yardımı herkes biliyor burada olduğumu.
ATALAY DEMİRCİ: Sizi rahat diye düşünebilirler bilmezler anlatmazsanız diye soruyorum. Yardım talebiniz oldu mu abi kimseden?
HAKAN ŞÜKÜR: Ev, araba, avukat, boyuna masraf. Kimse yardım etmedi. Ona da gittim ve boş döndüm. Bizle uğraşacak vakti yok. Çok sıkıldım!...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şu an biraz sıkışığım abi yoksa hizmet duracak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN