5 ay sonra hesaplaşırız

Volkan: Puan farkını kapatabiliriz. Köstek değil destek olunmalı. Eğer başaramazsak 5 ay sonra oturur hep birlikte hesaplaşırız.

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Antalya kampında dün söz sırası, kaptan Volkan Demirel'deydi. Tecrübeli file bekçisi, Galatasaray ile aradaki puan farkını kapatarak şampiyon olacaklarına takım olarak inançlarının tam olduğunu söyledi. Volkan, "Hem kadro olarak, hem puan olarak hem de güç olarak aradaki puan farkını kapatabileceğimizi düşünüyoruz. Fenerbahçe'nin geçmişte neler yaptığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Aklımızdakileri, eylem olarak da sahaya dökersek en iyisini yapacağımızı düşünüyorum. Herkesle birlikte olursak başaracağız, şayet başaramazsak 5 ay sonra oturur hep birlikte hesaplaşırız. Ancak şu anda köstek olmak değil destek olmak gerekir. Şu anda hesap sorulacak bir durumda değiliz" dedi. Alex'in gidişi ve Aykut hocanın istifasından sonra zor günler yaşadıklarını vurgulayan milli kaleci, "Hocamızın bırakması bizim için çok zor olacaktı, çünkü yeni bir isim gelecekti ve yine bir adaptasyon sorunu yaşanacaktı. Bu sebepten dolayı Aykut hocanın göreve devam etmesini istedik" yorumunu yaptı.

"Sabırlı ve iyi bir hoca"
F.BAHÇE'NİN iki yıldızı Caner Erkin ile Milos Krasic, kulüp televizyonunda yaptıkları röportajda Aykut Kocaman'dan övgüyle söz etti. Caner, "Hocamız çok sabırlı bir insan" derken Krasic, "Aykut Hoca'yı çok seviyorum. İyi niyetli bir insan. Bana geldiğimden beri çok yardımcı oldu" ifadesini kullandı.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 ay sonra hesaplaşırız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN