Yakan krize 'Dürüst' çözüm

Giriş Tarihi: 21.1.2013

Galatasaray'ı kavuran krize çare: Futbol Şubesi'nin tüm sorumluluğu artık Terim'in en iyi anlaştığı isim olan ikinci başkan Ali Dürüst'te

Fatih Terim'in Divan Kurulu üyeliği berat töreninde ve sonrasında öğle yemeğinde buzları eriten Terim ile başkan Ünal Aysal, Cumartesi gecesi Les Ottomans Otel'de tekrar buluştu. İkinci başkan Ali Dürüst ve yönetici Refik Arkan'ın da katıldığı yemekte iki konu gündeme geldi. Birincisi futbol şubesindeki yapılanma... Zirveden futbol şubesinden Ali Dürüst'ün tam yetkili olması, transfer faaliyetlerinin de bu yapı içinde yürütülmesi kararı çıktı. İkincisi ise Sneijder'in yıllık ücretinin takım içi dengeleri bozağı yönündeki endişelerdi... Aysal, Terim'e şu sözü vererek krizi aştı: "Ona öyle bir sözleşme kabul ettireceğim ki takımdaki dengeler bozulmayacak. İçin rahat olsun."

LES OTTAMANS'TA SON NOKTA!

Dün öğle yemeğinde bir araya gelen Ünal Aysal, Ali Dürüst, yönetici Refik Arkan ve teknik direktör Fatih Terim akşam da Les Ottamans Otel'de buluştu. Zirveden çıkan karar, "Futbol Şubesi Ali Dürüst'e emanet" oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yakan krize 'Dürüst' çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN