Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son kurban Uğur Boral

6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan tecrübeli futbolcu, sezonu kapattı. Takımda benzer problemi yaşayan çok sayıda oyuncu olması, özellikle savunma için S.O.S veriyor

Giriş Tarihi: 24.1.2013
Beşiktaş; Ersan Gülüm, Mustafa Pektemek ve İsmail Köybaşı'ndan sonra Uğur Boral'ı da aynı sakatlığa kurban verdi. Sol diz çapraz bağları kopan yıldız futbolcunun 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Dört futbolcunun da ortak noktası ikişer kez aynı sakatlıkları yaşaması. Ersan ve İsmail, Beşiktaş'ta iki kez çapraz bağlarından operasyon geçirdi. Mustafa ve Uğur ise biri eski takımlarında, diğeri ise Beşiktaş'ta olmak üzere aynı sorunla karşı karşıya kaldı. Bu dört isimden sadece Ersan şu an takımdaki yerini alırken, son olarak Uğur'un çapraz bağlarının kopması takımdaki bir sorunu da su yüzene çıkardı. Yırtık ve kopmaların tekrar olasılığı yüzünden Tomas Sivok, Roberto Hilbert ve Necip Uysal riskli grup içinde bulunuyor. Daha önce Sivok'un çapraz bağları koparken, Hilbert iç bağ yırtığı, Necip ise kasık kas yırtığı problemi yaşamıştı.

'YİNE BAŞARACAĞIM'
MR'ını
çektirmek için gittiği hastaneden koltuk değnekleriyle çıkan Uğur Boral, "Kaderin önüne geçilmiyor. Sakatlığımın hikayesi bile var, belki sonra anlatırım. Hayat bize her zaman güzel şeyler sunmuyor. Önemli olan düştüğün yerden kalkabilmektir. Bir kere başardım bunu, yine başaracağım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son kurban Uğur Boral
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN