Parıltı değil yürek

"Yaptığımız transferlerimiz Fenerbahçeli'nin alınteriyle gerçekleştirilmiştir. F.Bahçe'nin büyüklüğünü bilen, tercih sebebi 'büyük paralar' olmayan futbolcuları renklerimize kattık"

Giriş Tarihi: 6.2.2013
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 10. yılını kutlayan kulüp dergisindeki yazısında G.Saray'ı hedef aldı. "Her şey tartışılır, Fenerbahçe'nin büyüklüğü tartışılmaz" başlığını taşıyan yazının satırbaşları şöyle: "Ara transferde takımımıza önemli takviyeler yaptık, bunlarla gurur duyduk, her Fenerbahçeli de bu transferlerle gurur duymalıdır. Tüm Fenerbahçeliler bilmelidir ki, bu transferler, son kuruşuna kadar vergilendirilmiş olup; hiçbir şekilde manipülasyonla elde edilen gelirlere dayandırılmamış; Fenerbahçeli'nin alınteriyle gerçekleştirilmiştir. Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bilen, tercih sebebi "büyük paralar" olmayan futbolcularla kadromuzu kuvvetlendirdik. Şampiyonluk için parıltılı isimleri değil, nasıl çarptığını bildiğimiz yürekleri seçtik...

BÜYÜK PROJELERİMİZ GELİYOR
Görev
süremiz içerisinde mutlaka bitirmek istediğimiz projeler var. Şenlikköy, Kurtköy ve Dereağzı'na kulübümüze gelir getirecek tesisler yapacağız. Bu projeleri hayata geçirirken, devlete hiçbir külfet yüklemeksizin, hiçbir vergisel imtiyaz kabul etmeksizin sadece Fenerbahçe'nin dinamiklerinden yola çıkabilmek konusundaki yeterliliğimizdir. Unutulmamalıdır ki, Fenerbahçe bugün itibariyle devlete 75 milyon vergi tahakkuk ettirebilecek ekonomik nitelikte gücü olan emsalsiz büyüklükteki bir camiadır.

MECZUPLARIN HEDEFİ AÇIK
Fenerbahçe'yi
hukuk dışı operasyonlarla yıkamayacaklarını anlayanlar, gözlerini Fenerbahçe'nin kendi değerlerine dikmiştir. Sorunumuz F.Bahçe'nin taraftar oluşumları ile değil F.Bahçe'yi rant kapısı olarak gören bu oluşumların başındaki birkaç kişi ile ilgilidir. Bu kişilerin tribünlerde korku salarak gerçek Fenerbahçeliler'i sindirmesine asla izin verilmeyecektir. F.Bahçe Başkanı ve yönetiminden istediklerini alamayan bu meczupların hedeflerinin ne olduğu açıktır. Fenerbahçeli olduğunu iddia edenlerden beklentimiz, Fenerbahçe genel kuruluna saygı göstermeleridir. Cami avlularında satın almaya kalkıştıkları kişiler eliyle Fenerbahçe yönetimini devirerek, göreve talip olmak gerçek Fenerbahçelilik değildir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parıltı değil yürek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN