Kaleci Volkan ile lı Yalçın’ın bitmeyen kini

Pazar günkü otopark kavgasının ardından Volkan, Yalçın'ı aradı... lı oyuncu telefonda ters davranınca tartışma alevlendi. 5-6 kez yapılan telefon konuşmasında da kavga tatlıya bağlanamadı.

Giriş Tarihi: 26.2.2013 10:33
ile arasında oynanan maçın ardından Şükrü Saracoğlu Stadı'nın otoparkında ve arasında yaşananlar gündeme oturmuştu. Maçın oynandığı sırada, Volkan ile Yalçın arasında başlayan tartışma stat otoparkına da taşınmış ve iki futbolcu da birbirlerine hakaret dolu sözler sarfetmişti. Fakat gelen bilgilere göre iki futbolcu arasında yaşanan sözlü kavga bu kadarla kalmadı. Gece yarısından sonra ikili arasında telefon trafiğinin yaşandığı ifade edildi.

GERİ ADIM ATMADILAR
Telefon konuşmasında da iş tatlıya bağlanmadı... Volkan Demirel Yalçın Ayhan'ı aradı. Önce sakin başlayan konuşma daha sonra yine sertleşti. Volkan, ısrarla Yalçın'a kendisine küfür edip etmediğini sorarken, Yalçın'ın da Volkan'ın sert çıkışlarına aynı sertlikte cevap verdiği ifade edildi...

SADECE VOLKAN'A ETMİŞ
Yalçın Ayhan, Fenerbahçe- Kasımpaşa maç sırasında maç sonrasında Sarı- Lacivertli oyuncuların sevinçleri sırasında bazı ağır sözler sarfettiği, kime küfür ettiği sorulduğunda da F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel'i işaret ettiği iddia edilmişti.

'BARIŞIRIZ' DEDİ AMA OLMADI
Volkan'ın Yalçın'ın telefonunu "Arayıp barışacağız" diyerek gazetecilerden aldı. Ancak Yalçın'ın sözleri olayı daha da kızıştırdımış gibi.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaleci Volkan ile Kasımpaşalı Yalçın’ın bitmeyen kini
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN