Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Tahkim'in kararı

Tahkim Kurulu, hakkında alınan karara ilişkin, TFF Hukuk Kurulu tarafından yapılan başvuruyu reddetti.

Giriş Tarihi: 17.3.2013 14:44 Güncelleme Tarihi: 17.3.2013 14:45
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaraylı futbolcu hakkında alınan karara ilişkin, TFF Hukuk Kurulu tarafından yapılan başvuruyu reddetti.

Kurulun olağanüstü toplantısından sonra yapılan açıklamada, Gökhan Zan'ın cezasının 1 maça indirilip, bu cezayı da 1 yıl süreyle erteleme kararına karşı, TFF Hukuk Kurulu tarafından dün yapılan başvuruda, yargılamanın yenilenmesi suretiyle kararın ertelemeye dair kısmının kaldırılması başvurusunda bulunulduğu kaydedildi.

Alınan kararın gerekçeleriyle ilgili ayrıntılar verilen açıklama, ''TFF Hukuk Kurulu'nun yargılamanın yenilenmesi ve ertelemeye ilişkin kararın kaldırılarak yeniden hüküm kurulmasına yönelik yerinde görülmeyen, yargılamanın yenilenmesi şartlarını taşımayan talebinin reddine oy birliği ile karar verilmiştir'' denildi.

TFF Tahkim Kurulu, dün yaptığı toplantıda, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 2 maçtan men edilen Galatasaraylı futbolcu Gökhan Zan'ın cezasını 1'e indirip, bu cezayı da 1 yıl süreyle ertelemişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Tahkim'in Gökhan Zan kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN