Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasta yatarken miras konuşulmaz

Kulübü hasta adama benzeten eski başkanlar, "Eleştiri değil hastayı kurtarma zamanı. Şehir, takıma sahip çıkmalı. Ama sezon sonunda kongre şart" görüşünde birleştiler

Giriş Tarihi: 18.3.2013
Trabzonspor'da eski başkanlar camiaya "Şimdi sorunları tartışma değil takımı kurtarma zamanı" çağrısında bulundu. Dört eski başkan Ahmet Celal Ataman, Şamil Ekinci, Atay Aktuğ ve Salih Erdem krizden çıkmanın tek yolunun 'birleşme' olduğunu belirterek, "Önce düze çıkalım. Mevcut yönetimi sonra sorgularız" dediler. Eski başkanlar lig sonunda ise kongrenin kaçınılmaz olduğunu vurguladılar.

HERKES BİZE KARŞI
A.CELAL ATAMAN: "Hasta komadayken milletin miras derdine düşmesini anlamsız buluyorum. Herkes zaten bize karşı. Kaç maçtır hakem faciası yaşanıyor maçlarımızda. Yanlış çok. Ama şu kritik aşamadan çıkana dek mütareke yapılmalı."

ŞEHİR SAHİP ÇIKMALI
ATAY AKTUĞ: "Önce Trabzon'u içinden bulunduğu şu kritik durumdan çıkarmalıyız. Sonra oturur yönetim değişsin mi değişmesin mi ona karar verilir. Şimdi yapılacak tek şey; takımı morallendirmek ve sahiplenmek. Artık bu nokta yönetim işi olmaktan çıktı. Herkes futbol takımını desteklemeli."

DİNAMİKLER BİRLEŞMELİ
ŞAMİL EKİNCİ:
"Gerçekten son yollarda yaşadığımız en kötü durum bu. Yönetim Trabzon'un tüm dinamikleri ile birleşmeli. Yönetim şimdi kongre kararı alsa ne olacak? Şu an futbolcu alabilir miyiz? Hayır. O zaman herkes şu kritik süreçte takıma destek vermeli. Bu süreci atlattıktan sonra ne yapılacağına sonra bakılır."

ÖZÜNDEN UZAKLAŞTI
SALİH ERDEM: "Bugüne gelirken bir çok hata yapıldı. Öncelikle Trabzonspor'u Trabzonspor yapan politikalardan uzaklaşıldı. Şimdi geldiğimiz nokta çok üzüntü verici. Bu sıkıntıdan hep birlikte el ele verirsek çıkabiliriz. Yöneticiler de bu durumdan memnun değildir. Onlar da sıkıntı yaşıyordur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasta yatarken miras konuşulmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN