Real'e özel saray!

Giriş Tarihi: 9.4.2013

Mourinho'nun tercihiyle Çırağan Sarayı'nda konaklayan R.Madrid, 210 odanın 80'ini kapattı

İstanbul seyahatinde Jose Mourinho'nun talebiyle Çırağan Sarayı'nda konaklayan Real Madrid, otelin neredeyse yarısını kapattı. 210 odası bulunan lüks otelde 80 odayı kendilerine tahsis ettiren Real Madrid kafilesine bunun maliyeti 100 bin Euro civarında oldu. Otelin 5 katını kapatan Madrid ekibinde başkan Florentino Perez ve teknik direktör Mourinho kendilerine özel olarak hazırlanan lüks odalarda konakladı. Kafilede başkana yönetimden asbaşkan Eduardo Fernandez de Blas ve genel direktör Jose Angel Sanchez de eşlik etti. Başkan ve yöneticiler dün İstanbul turu yaptı.

Güvenliği yetersiz buldular
Real Madrid kafilesindeki güvenlik sorumlusu, Atatürk Havalimanı'nda sadece 80 polisin kendilerini korumasından sıkıntı duyduklarını söyledi. İstanbul'da karşılama sırasında olay çıkacağı yönünde duyum aldıklarını ama buna rağmen Türk polisinin herhangi özel bir durum uygulamadığı belirtilirken, İspanyol ekibi alanda ayrı bir bölüme indirilmişti.

Arena'da 2500 Real Madridli
Cumartesi gününden bu yana İstanbul'a gelmeye devam eden Real Madrid taraftarları 2500 kişiyle TT Arena'da takımlarını destekleyecek. Hafta sonundan itibaren 200 ve 250'şer kişilik gruplar halinde İstanbul'a gelen eflatun-beyazlı taraftarların TT Arena'daki sayısının 2500 kişiyi bulacağı kaydedildi. Türkiye'de de çok sayıda taraftarı bulunan Madrid ekibinin kendisine ayrılan bölümü doldurması bekleniyor.

Mideleri bayram etti!
Çırağan Sarayı'nda konaklayan Real Madrid kafilesine, padişahların dahi özeneceği bir sofra kuruldu. İspanyol ekibi, gösterilen ilgiden son derece memnun kalırken, sunulan Türk yemeklerini büyük bir afiyetle yedi. Dün akşam yemeğinde ise özel bir menü hazırlandı. Real Madridliler, balık ve Türk mezelerinin keyfini çıkardı. Menüde Jose Mourinho ile öğrencilerinin ilgisini en çok levrek sarma, kalkan, kuzu şiş, beğendili kebap ve patlıcan salatası çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Real'e özel saray!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN