Trabzonspor'da olağanüstü genel kurul kararı

Giriş Tarihi: 9.4.2013 14:12

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, tüm gelişmeleri masaya yatırdıktan sonra olağanüstü genel kurul kararı almanın en doğru yol olacağını görüşüne vardıklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, kulüp yönetim kurulunun, tüm gelişmeleri masaya yatırdığını ve bunun sonucunda ortaya çıkan tabloda olağanüstü genel kurul kararı alınmasının en doğru yol olacağı görüşü üzerinde mutabakat sağladığını bildirdi.

Yener, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, yönetim kurulu olarak toplandıklarını ve yaşanan son gelişmeleri değerlendirdiklerini ifade ederek, "Yönetim kurulumuz, kulübümüzün ve camiamızın içinde bulunduğu genel durumu değerlendirdiği toplantısında, tüm gelişmeleri masaya yatırmış ve bunun sonucunda ortaya çıkan tabloda olağanüstü genel kurul kararı alınmasının en doğru yol olacağı görüşü üzerinde mutabakat sağlamıştır" dedi.

Hasan Yener, "Buna göre kulübümüzün tüzüğü uyarınca çoğunluk aranan olağanüstü genel kurul toplantısı 15-16 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu oturumda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 25-26 Mayıs tarihlerinde tamamlanacaktır" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzonspor'da olağanüstü genel kurul kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN