Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Denizli'den Fikret Orman'a sert cevap

Giriş Tarihi: 16.4.2013 13:18 Güncelleme Tarihi: 16.4.2013 13:20

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın hakkında söylediği, "Rize'ye gitmeye cesaret edenler Fatih Terim'in karşısına çıkamadı" sözlerine cevap verdi.

Denizli konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Medyada bazı haberler yer alıyor. Fikret Bey'in benimle ilgili açıklamaları olmuş. Şu anda bizim işimiz çok yoğun. Bir başkanımız ile bir teknik adamın polemiğe girmesi doğru bir şey değil. Ama bazı şeylere açıklık getirmekte fayda var. Benim sayın başkan ile yaptığım toplantıda kelime kelime ne konuştuğumuzu arzu ederseler kamuoyu öğrenebilir. Bu gizli kalacak bir şey değildir. Bu konuya fazla girmek istemiyorum. Sadece bir konuda tamamen kişisel olduğu için söylüyorum. Kamuoyu yıllardır beni takip eder. Yürek Beşiktaş'ta zor durumda başlamak mıdır? Yoksa 5.- 6. sıradaki Rize'de devam etmek midir? Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Hangisi cesaret işidir, hangisi korku işidir kamuoyu bunu en güzel şekilde takdir eder. Şu anda bizim işimiz hakikaten çok yoğun. Diğer konularda gerekli açıklamayı yaparız. Çünkü bu ikimiz arasında olan bir görüşme değil. İkimizin de ortak dostu olan üçüncü bir şahısın yanında yapılan bir görüşmedir. Ne konuşulmuşsa gerekirse kelime kelime onları kamuoyuna sunarız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli'den Fikret Orman'a sert cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN