Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hangisi cesaret!

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Rize'ye gitmeye cesaret edenler, Fatih Terim'in karşısına çıkmaya cesaret edemedi" sözleriyle kendisini eleştiren Beşiktaş Başkanı Orman'a sert yanıt verdi: “Yürek, Beşiktaş’ta o durumda göreve başlamak mıdır, yoksa PTT 1. Lig’de beşinci, altıncı sıradaki Rizespor’da devam mı etmektir? Hangisi cesaret, hangisi korku işidir? Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

Giriş Tarihi: 17.4.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın sezon öncesi takımın başına getirmek istediği eski teknik direktörleri Mustafa Denizli hakkında yaptığı açıklamalar, futbol kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Orman'ın, Fatih Terim'le mücadeleden korktuğu için teklifi kabul etmediği yönündeki iddiasına cevap veren Denizli şu ifadeleri kullandı: "Yürek, Beşiktaş'ta o durumda başlamak mıdır, yoksa beşinci, altıncı sıradaki Rize'de devam etmek midir? Hangisi cesaret, hangisi korku işidir? Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Orman'la yaptığımız görüşme ortak dostumuzun bulunduğu bir ortamda geçmiştir. Gerekirse orada yapılan konuşmaları da tek tek kamuoyuna sunarız. O zaman kamuoyu daha iyi aydınlanır."

İŞTE O GÖRÜŞMENİN PERDE ARKASI!
Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Erol Kaynar, 28 Ağustos 2012'de gerçekleşen Fikret Orman-Mustafa Denizli görüşmesinin detaylarını dün A Haber'de yayınlanan "90'a" programında aktardı. Görüşmede ikiliye eşlik eden Kaynar, "Mustafa Denizli, sadece kadroda hangi futbolcuların olacağını öğrenmek istedi. Hiçbir futbolcunun kalması ya da gitmesi yönünde bir telkini olmadı. Ücret de konuşulmadı. Orman, Denizli'ye bu konuda net bir yanıt veremediği için Denizli, Beşiktaş'ta çalışmayı kabul etmedi."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hangisi cesaret!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN