Levent Erdoğan Aybaba'ya sahip çıktı

Giriş Tarihi: 17.4.2013 14:35
Beşiktaş yöneticisi Levent Erdoğan, son haftalarda bazı kesimler tarafından büyük eleştiriler alan teknik direktör Samet Aybaba'ya sahip çıktı.
Kulübün resmi internet sitesine konuşan Levent Erdoğan, şunları kaydetti:

"Sezon başında bir çok zorluğa rağmen taşın altına elini koyarak göreve gelen ve halen takımımızın başarısı için yoğun çaba gösteren Teknik Direktörümüz Samet Aybaba hakkında, son dönemde acımasız eleştiriler yapılmaktadır. Kamuoyunda, özellikle maksatlı kişiler tarafından organize edildiğini düşündüğüm ve amacını aşan bu karalama kampanyasına Beşiktaş taraftarının da dahil edilmek istendiğini üzülerek izliyorum. Beşiktaş'ın ezeli rakiplerine oranla herkesin bildiği malum sıkıntılarla başladığı bu sezonda, Sayın Aybaba, bu zamana kadar hiç bir teknik adamın kolay kolay gösteremeyeceği özveriyi sergilemiş ve takımımızın başarısı için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmıştır. Sezon başında camianın içinde bulunduğu durum ve kadro yapısına bakarak Beşiktaş adına kara bir tablo çizenler, anlaşılan Avrupa Kupalarına katılma mücadelemizden de ciddi rahatsızlık duymaktadırlar."


Teknik Direktör Aybaba ve futbolcuların takımı Avrupa Kupaları'a taşıyacağına inandığın vurgulayan Erdoğan, açıklamalarını şöyle tamamladı:
"Ezeli rakiplere oranla çok büyük dezavantajlarla başladığımız sezonda, elbetteki hedefimiz her şeye rağmen şampiyon olmaktı. Fakat biz günü birlik değil uzun vadeli başarılar hedefliyorsak, önce bu konuda bir istikrar sağlamak durumundayız.Teknik Direktörümüz Samet Aybaba ve öğrencilerinin, ligde kalan maçları kazanarak takımı Avrupa'ya taşıyacaklarından asla şüphem yok. Görevi başında özveriyle çalışan Samet Aybaba adına, maksatlı yapılan bu karalama kampanyasına Camiamız ve özellikle taraftarlarımızın alet olmamasını umut ediyor ve takımımıza başarılar diliyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Levent Erdoğan Aybaba'ya sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN