Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hıncal Uluç ile haftanın gündemi

Giriş Tarihi: 22.4.2013 17:36
Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını Sabahspor.com'a değerlendirdi.

Uluç;

Ünal Aysal ve Ünal Aysal'ın muhakeme gücünden şüphe ediyorum. Aziz Yıldırım'a Galatasaray'ı aşağılamak için bir fırsat daha verdi. Aziz Yıldırım davet etmeyeceğini açıkladı, 'Kulüpler Birliği ile giderse gitsin' diyor.
Muhatabın kim ona bakacaksın. Fenerbahçe'nin başına gediği günden beri, Fenerbahçe-Galatasaray arasındaki rekabeti düşmanlığa çeviren, her hareketi ile her sözü ile Galatasaray'ı aşağılayan adama diyor ki 'Beni davet et!' Ağzının payı da alıyor; 'Etmiyorum!' diye... Cevabı bile bile...
Bir Galatasaray Başkanı bunu nasıl yapabilir! Sana ne!.. Böyle bir ortam var, 'Davet gelirse düşünürüz' der, geçer gidersin. 'Davet gelirse düşünürüz' demek başka bir şey, 'Davet ederse giderim' deyip, 'Etmiyorum' cevabını almak başka bir şey... Yüzü kızardı mı şimdi! Bütün Galatasaraylıların yüzünün kızardığını ben biliyorum. Hz. İsa olmak Galatasaray camiasında adet oldu! Sağ yanağına tokat atana, sol yanağını da çevir, onu da tokatlasın!..

Özge AYDIN /SABAHSPOR.COM

ARKADAŞINA GÖNDER
Hıncal Uluç ile haftanın gündemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN