Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taraftarı ayıplıyorum

"Beşiktaş takımının hocası kim olursa olsun, kendi stadımızda aleyhinde yapılan tezahüratları çok ayıplıyorum" diyen Başkan Fikret Orman, gelecek sezonun da Beşiktaş için zor geçeceğini itiraf etti

Giriş Tarihi: 8.5.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samet Aybaba'nın durumuyla ilgili önemli açıklamalar yaparken, taraftarlara da sitem etti. SKYTURK 360'a konuşan Orman'nın satır başları şöyle: Beşiktaş takımının hocası kim olursa olsun, hocamıza özellikle kendi stadımızda aleyhinde yapılan tezahüratları hiç doğru bulmuyorum. Netice itibarıyla Samet Aybaba'nın da hedefi Beşiktaş'ın başarısıdır. Beşiktaş'ın başarısı için çalışan kişilere böyle tepkiler konulmasını çok ayıplıyorum.

Sadece hoca değil biz de hata yaptık
Biz Samet Aybaba ile çalışmaktan şu ana kadar memnunuz. Sezon sonu geldiği zaman hep beraber teknik kadromuz ile görüşmelerimizi yapacağız, önümüzdeki senenin stratejisini çizeceğiz. Ligin bitmesine 2 hafta kalana kadar işini iyi getirdiğini düşünüyorum. Sadece hocamız değil hep beraber bazı hatalar yapmış olabiliriz. Hiçbir hocayla dolaylı ve dolaysız hiçbir görüşmemiz olmamıştır. Sezon başında Mustafa Denizli ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi kabul etmedi. O konu da kapandı.

Aramızda 100 milyon fark var
Galatasaray ve Fenerbahçe ile aramızda özellikle stattan dolayı inanılmaz derececede gelir farkı var. Bize göre 100 milyon TL civarında daha fazla gelir elde ediyorlar. O kaynaklarla daha yüksek bedelli oyuncuları transfer edebiliyorlar. Bu sezon da Beşiktaş için kolay bir sezon olmayacaktır. Yeni stattan sonra bizim de önümüz açılacaktır.

Erken anons coşkudan
Beşiktaş'ın UEFA lisansı ile ilgili hiçbir problemi yoktur. Her şeyi yerine getirmiş borçlarını ödemiş bir kurumdur. UEFA lisansı da alacaktır. Fakat bunların belli açıklama süreleri var. 10 Mayıs gibi bir süresi var galiba. UEFA tarafından başka bir süresi var. Bu coşkudan dolayı biraz erken açıklamışız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taraftarı ayıplıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN