Söz sırası kadınlarda

Trabzon'da seçim turlarına devam eden Muharrem Usta, dün projelerini anlattığı kadın delegelerden kongrede destek istedi

Giriş Tarihi: 11.5.2013
Olağanüstü kongre yaklaşırken Trabzonspor'da seçim çalışmaları hızlandı. Adaylardan Muharrem Usta, dün kulübün kadın delegelerine plan ve projelerini anlattı ve onların da fikirlerini aldı. Usta, "Bu yolda kadınlarımıza çok büyük iş düşüyor. Onların fikirleri ve önerileri bizler için çok önemlidir. Bu yola çıkarken bana destek veren eşime de çok teşekkür ederim. Trabzonspor, Karadeniz Bölgesi'nin en önemli markası. Bundan daha büyük bir marka yok. Fakat bu marka yoruldu" dedi. Usta, şöyle devam etti: "Trabzon'dan çıkıp, Trabzon dışında yaşayarak Trabzonspor'un bu halini seyrettiğimizde ciğerimiz yanıyor. Trabzonspor'un hem Türkiye'de hem Avrupa'da söz sahibi olan takımlar arasında yer alması için çalışacağız. Bunu gerçekleştirecek vizyonumuz ve bilgimiz var. Yeter ki buna inanalım."

EMRE AKSOY SÖZ VERDİ!
Trabzonspor 'un başkan adaylarından Genç İşadamı Emre Aksoy Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti. Aksoy, ziyarette çok daha iyi bir Trabzonspor sözü verirken, Gümrükçüoğlu ise Aksoy ve ekibine kongrede başarı diledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Söz sırası kadınlarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN