Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çözüm çocuk gibi bakmakta

Aysal, Orman ve Koç çatışma ortamının suni olduğuna vurgu yaptı Baroni'nin yanına kadar gidip, Aysal'ın elini sıkması büyük alkış aldı

Giriş Tarihi: 16.5.2013
Ünal Aysal:
Dışarıda aramızda yaşanan dostluğu sahaya da indirmemiz gerek. Futbolumuz iyi yolda, bunlar sadece kaza...

Fikret Orman
:
Hemen sezon sonunda başkanlar bir araya gelip Türk sporuna mesaj verebiliriz, en gençleri olarak davet benden

Ali Koç:
Bir kulübü çok sevmek diğerinden nefret etmeyi gerektirmez. Olimpiyata aday ülkede bu görüntüler olmamalı

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları tarafından, Ayazağa Yerleşkesi'ndeki "100 Yıllık Okullar Şöleni"ne G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve F.Bahçe eski yöneticisi Ali Koç katıldı. Üç büyük kulübün zirvesindeki isimler son olaylar için konuştu.

Aysal'dan mesaj: Düğmeye basın
İyiye gidiyoruz, kazalar olur
G.SARAY Başkanı Ünal Aysal konuşmasında Türk futbolunun her zaman daha iyiye gittiğini savunarak, "Ara sıra kazalar oluyor, yanlış tutumlar olabiliyor. Gençlerin bazen enerji taşmalarından dolayı olaylar yaşanıyor. Bunları kesinlikle camialara bulaştırmamak, spor camiasına mal etmemek lazım. Esas hedefimiz bunları camia içine sokmamak, dışarda tutmak. Zaten biz bu insanları ve bu yapılaşmayı reddediyoruz" diye konuştu.

DOSTLUK SAHADA DA OLMALI
AYSAL
saha dışında futbolseverler arasında dostluk olduğunu belirterek, "Dışarıda gördüklerimizi sahada niye görmeyelim? Bizim görevimiz bu gördüklerimizi sahaya indirmek. Dışarıda hepimiz dostuz. Sahada da dostuz aslında, düşmanlığımız yok katiyetle. Şimdi biri bu olayların bitmesi için düğmeye basmalı ve suçlulara en ağır cezayı vermeli" dedi.


ARKADAŞINA GÖNDER
Çözüm çocuk gibi bakmakta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN