Ünal Aysal yeni takım kuruyor!

Galatasaray yönetimi, olağanüstü seçim kararı aldı. Başkanlığını üç yıl daha sürdürmeyi planlayan Aysal, yoluna farklı isimlerle devam edecek

Giriş Tarihi: 22.5.2013
Galatasaray yönetiminin dün Kalamış'ta yaptığı toplantından olağanüstü seçim kararı çıktı. Söz konusu karar, Galatasaray'ın internet sitesinden "Zorlu, yorucu ama son derece başarılı iki yılımızın sonunda bugün yapılan toplantımızda bazı yönetici dostlarımız dinlenme haklarını talep etmiştir. Bu nedenle Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitme ve yönetimi yenileme kararı alınmıştır" ifadeleri ile kamuoyuna duyuruldu. Galatasaray'ın kongre tarihinin 22 Haziran olması bekleniyor. Yeni seçilecek yönetim üç yıl görev yapacak.

"BURAYA SEVGİ ARAMAYA GELMEDİK"
Ünal Aysal'ın bir süredir kafasındaki kurumsallaşmayı sağlamak için yönetimini yenilemek istediği biliniyordu. Aysal, dün 2.5 saat süren toplantıda, fikir ayrılıklarını hatırlatarak görüş istedi. Adnan Öztürk ve Ali Dürüst, iyi giden ve başarılı bir yönetim olduğunu; Adnan Nas ve Ahmet Ocaklı ise yönetimde sevgi ortamı kalmadığını dile getirdi. Öztürk'ün "Buraya sevgi aramaya gelmedik" çıkışına karşın, ortak kanı olağanüstü seçim kararı yönünde oldu.

DÜRÜST VE ÖZTÜRK ADAY OLABİLİR
Ünal Aysal'ın yeni dönemde Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Abdurrahim Albayrak, Celal Gürcan, Ali Gürsoy, Mehmet Cibara, Ahmet Ocaklı, Refik Arkan ve Necati Demirkol ile çalışmayacağı, yola Adnan Nas, Sedat Doğan, Semih Haznedaroğlu, Aka Gündüz Özdemir, İrfan Aktar, Emir Sarıgül, Haldun Üstünel, Oğuz Altay, Saffet Ulusoy ve İsmail Sarıkaya ile devam edeceği belirtiliyor. Ali Dürüst ve Adnan Öztürk'ün ise Aysal'a karşı aday olabileceği kulislerde konuşuluyor.

"15'İ DE DEĞİŞEBİLİR"
Ünal Aysal, dün gece eşi Fani Aysal ile birlikte Umut Bulut'un düğününe katıldı. Aysal, seçim kararına ilişkin olarak "Hangi yöneticiler yorgun olduğunu söyledi?" sorusuna "15 yönetici de yorgun olmuş olabilir" yanıtını verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünal Aysal yeni takım kuruyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN