Muharrem Usta listesini açıkladı

'da, hafta sonu yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi başkan adaylarından Muharrem Usta, adaylık başvurusunu yaptı.

Giriş Tarihi: 23.5.2013 17:02 Güncelleme Tarihi: 23.5.2013 17:37
Usta'nın yönetim kurulu listesinde yedeklerde bulunan Ceyhun Eskici tarafından Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na verilen dilekçeye göre, Usta'nın yönetim kurulu asil listesi şu isimlerden oluşuyor; Celil Hekimoğlu, Hüseyin Balaban, Ahmet Çubukçu, Ali Yaşar Bayram, Sibel Suiçmez, Bekir Bülbüloğlu, Soysal Algan, Ali Nuhoğlu, Coşkun Bülbül, Gençağa Meriç, Mustafa Yılmaz Odabaş, Nurettin Aydın, Kazım Şengöçsel ve Gökhan Saral.

Usta'nın listesindeki yedek yönetim kurulu üyeleri ise Levent Eyüboğlu, Veysel Taşkın, Kemal Halil, Ceyhun Eskici, Hasan Aktaş, Ersu Kalfa ve Serdar Boğoçlu'dan oluştu.

Denetleme Kurulu Başkanlığı için Turan Saka aday gösterilirken, asil üyeler Hakkı Terzibaş, Cemallettin Bağdaş, Ali Kara Hüseyin ve Ekrem Akıntürk'ten oluştu. Yedek üyelik için ise Murat Onur, Okan Çolak ve Zekeriya Bayram aday gösterilen isimler oldu.

'da, 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul için aday başvurusu süresi bugün saat 17.00'de sona eriyor. Genel kurulda aday olacak kişilerin listelerini saat 17.00'ye kadar Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na teslim etmesi gerekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muharrem Usta listesini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN