Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orman kandırıyor

"Gün Beşiktaş'ın güçlü bir başkan ve yönetime ihtiyacı olduğu gündür" diyen Adalı, "Biz Sayın Orman kadar iyi bir hatip değiliz. İnsanların gözüne baka baka kandırma durumumuz yok. Ama başkanın var" ifadesini kullandı

Giriş Tarihi: 31.5.2013
SERDAL ADALI
Feda muhabbeti beni ve camiayı sıkmaya başladı. Bunun için adaylığımı koydum
Önder Özen'i tanımıyorum ve daha önce de ismini duymadım
Kulüpten alacağım elbette ödenir. Olmazsa da ne yapalım

MURAT AKSU
Ben inşaatçıyım, belki stadın temelini ücretsiz yaptıracağım. Yangından mal mı kaçırıyorlar?
Türkiye'deki bütün statlar devletindir. Beşiktaş gider, istediği statta oynar
Basketbolda güçlü bir sponsorla anlaştık. Hedefleri final-four

Beşiktaş genel kurulunda Başkan Fikret Orman'a rakip olan Serdal Adalı, dün Murat Aksu ile birlikte düzenlediği basın toplantısına "Gün Beşiktaş'ın güçlü bir başkan ve yönetime ihtiyacı olduğu gündür" sözleriyle başladı. İçinde bulunduğu yargı süreciyle ilgili olarak da "Adından bahsetmek istemediğim dönemde Metris'e girerken de çıkarken de vicdanım rahattı. Benim dışımda herkes görevinin başında. Yargı ne karar verirse boynumuz kıldan incedir. Adalete güveniyorum. Er ya da geç aklanacağım" dedi. "Beşiktaş'ın hiç de düzlüğe çıkmış bir hali yok" ifadesini kullanan Adalı, konuşmasını şöyle sürdürdü:

Biz 1-0 geriden başlıyoruz
"Sayın başkan Fikret Orman, 'Beşiktaş'ın borcu 150 milyon TL' derse olmaz. Kısa vadeli borç 110 milyon TL'ymiş ama uzun vadeli borcu 133 milyon TL'den 258 milyon TL'ye çıkmış. 150 milyon TL'yi nasıl buldunuz? Sermaya artışından gelen 80 milyon TL. Kullanılan 35 milyon dolarlık kredi var. Ceplerinden koydukları parayı geri almışlar. Biz 1-0 geriden başlıyoruz. Çünkü sayın başkan kadar iyi bir hatip değiliz biz. İnsanların gözüne baka baka kandırma faaliyetimiz yok. Ama sayın başkanın var."

Fukaralık edebiyatı ile olmaz
"Sayın Çebi'nin açıkladığı rakamları herkes biliyor. Başkası da olsa ödeyecekti. Beşiktaş'ın geleceğini fukaralık edebiyatı ile gerçekleştiremezsiniz. Borcu sanki biz yapmışız gibi ifadeler kullanıyorlar. Utanmasalar 'Tabata'yı Adalı aldı' diyecekler. Alves transfer edildiğinde neredeydim? Cezaevinden mi transfer yapacağım?"

Sormayandan hesap soracağız

Serdal Adalı, transfer bütçelerinin 15 milyon Euro'dan fazla olduğunu, önümüzdeki yıl iç saha maçlarının 3'te 2'sini İstanbul'da oynayacaklarını ve arkadaşlarının Anadolu'da stat baktığını belirtirken, Murat Aksu da Fikret Orman'a yüklendi. Aksu, "2010'da Demirören'e karşı hesap sorma söylemiyle aday olduk. Ama kongre üyeleri hesap sormamızı istemedikleri için bizi seçmediler. Şimdi rakibimiz Fikret Orman. Kendisi de hesap soracağını söyledi. Bir hesap sorulacaksa biz, 'Hesap soracağım' diyerek hesap sormayanlardan hesap sorarız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman kandırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN