Yalan rüzgarı!

Fikret Orman, kendisini Beşiktaşlıları kandırmakla itham eden Serdal Adalı'yı yalan söylemek ve bel altından vurmakla suçladı

Giriş Tarihi: 1.6.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kendisi hakkında ağır eleştirilerde bulunan rakibi Serdal Adalı'ya yüklendi. Adalı için "Bana ithaf ettiği şeyleri insanların gözünün içine bakarak, yalan söyleyerek yapması çok acı şeyler" ifadesini kulanan Orman şöyle devam etti: "Adalı ve Aksu ikili aday gibiler. Bel altına inmektense kendi icraatlarını anlatsınlar. Söyledikleri çok yakışıksız. Ama Beşiktaş kongre üyeleri bunları yemez. Oyuncuları göndermek için havaalanlarına gidiyorlar ancak kulübün durumuyla ilgilenmiyorlar. Ben işkembeden konuşmam, evraklarla konuşuyorum. Herkes yanıtını alır."

Her şey planladığımız gibi
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, stat için "Taraftarlarımız rahat olsun. Her şey planladığımız gibi gidiyor. Pazar günü (Yarın), yıkıma başlıyoruz" dedi. Yönetimden yapılan açıklamada ise "Statın yıkımı için Anıtlar Kurulu'ndan izin çıktıktan sonra, yapım konusunda 2 ay önceden muaffakiyet alındı. Mesele bulandırılamayacak kadar berrak" denildi.

Keçeci resmen aday
Beşiktaşlı eski yönetici Affan Keçeci, siyah-beyazlı kulübün divan kurulu başkanlığına adaylığını açıkladı. 16 Haziran'daki genel kurul hakkında konuşan Keçeci, "Tarafsız ve bağımsız bir konumda kalacağımı özellikle vurguluyorum. Kongrenin hemen ardından da divan kurulu hakkında düşüncelerimizi spor kamuoyuyla geniş olarak paylaşacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalan rüzgarı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN