Aysal görev süresini açıkladı

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yönetim kurulu aday listesini tanıttığı toplantıda, "Yeni yönetimin görev süresi 3 yıldır" dedi.

Giriş Tarihi: 4.6.2013 18:13
Galatasaray Kulübü'nün 22 Haziran'da yapılacak olağanüstü genel kurulunda tek aday olan başkan Ünal Aysal, seçilecek yeni yönetimin görev süresinin 3 yıl olacağını belirterek, "Seçimle ilgili bazı endişeler var ama içiniz rahat olsun. Seçim süresi 3 yıllıktır" dedi.

Point Hotel'de yönetim kurulu listesinde ve alt kurullarda görev alacak isimlerle basının karşısına çıkan Aysal, yaptığı konuşmada, genel kurulda 1 sene, 2 sene gibi şartlarla göreve gelmek istemediklerini vurgulayarak, "Bu seçim süresi 3 yıllıktır. Görevimizi yaptığımız sürece görevde kalırız. Eğer burada aksarsak memnuniyetle camiamızın bize verdiği işareti beklemeden kendi kendimizin biletini keser seçime gideriz. Bizden daha başarılıların gelip burada oturması için onların yolunu açarız" diye konuştu.

Toplantıda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Aysal, seçim sürecinde transferde aksama olmayacağını kaydederek, "Bir iki eksiğimiz var. O eksiklerin ne olduğu tam olarak biliyoruz. Hocamız kampa girdiği vakit beklediği ve istediği oyuncular yanında olacaktır" şeklinde konuştu.
Aysal, maçların gündüz oynanması önerisiyle ilgili olarak ise, "Yeni gündeme çıktı, oturup konuşacak zamanı bulamadık. Böyle çabuk alınan kararların Türk futboluna faydadan çok zarar getireceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aysal görev süresini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN