Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Ertuğrul Sağlam teklifimizi reddetti"

Ertuğrul Sağlam'a teknik direktörlük teklifinde bulunan Samsunspor, başarılı teknik adamdan ret yanıtı aldı.

Giriş Tarihi: 11.6.2013 17:22
Samsunspor Başkanı Emin Kar, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yapılan görüşmelerden olumlu sonucun alınamadığını söyledi.

Başkan Emin Kar yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

"Bilindiği üzere Samsunspor'umuza uzun yıllar futbolcu ve teknik adam olarak hizmet veren değerli teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a gerek katıldığı panellerde gerekse TV konuşmalarında Samsunspor'da çalışacağını beyan etmesi üzerine teklifte bulunduk. Yaklaşık bir haftadır yaptığımız görüşmeler neticesinde belirli bir noktaya da gelmiştik. Ertuğrul Hocamız son iki gün bizden düşünmek için süre istemişti ve kararını dün akşam verdi. Hocamız, şartların henüz oluşmadığını ve başka ideallerinin olduğunu belirterek davetimize teşekkür ederek kabul etmedi. Biz de kendisine teşekkür ettik ve bu defteri kapattık.

Görüşmeler sırasında Eski Başkanımız Fuat Köktaş'ın da büyük katkıları oldu. Ama sonuç maalesef olumsuz çıktı. Tabii ki bu görüşmeler yapılırken B planımız da vardı. Şimdi gerekli çalışmamızı yapacağız ve birkaç gün içinde teknik direktör sorunumuzu çözeceğiz. Kimse merak etmesin hata yapmayacağız ve Samsunspor'a yakışan, bizi hedefe taşıyacak bir hoca bulup yolumuza devam edeceğiz. Tüm gelişmeleri de spor kamuoyuyla paylaşacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Ertuğrul Sağlam teklifimizi reddetti"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN